Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak ennyivel később érnek?

A férfiak ennyivel később érnek?

Figyelt kérdés
Én 22 évesen lányként készen állnék arra, hogy együtt éljek a párommal, együtt alakítsuk az életünket, de ő még nem áll erre készen 26 évesen. Nem is nagy baj tulajdonképpen, csak furcsa nekem, hogy néha ennyire gyerekes, hogy neki még erre meg arra szüksége van, meg a szabad tér stb. Ti hogy vagytok evvel?
2011. márc. 20. 18:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

*A 19:03-as a tipikus csalódott típus, aki a csalódottságát mindenkivel éreztetni akarja, és a józan ésszel szembe menve általánosít.


Boldog feleség vagyok, de láttam már egyet s mást.

Lehet a fejeteket a homokba dugni, csak nem érdemes.

2011. márc. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

19:43-as: én örülök, hogy boldog feleség vagy, remélem hogy az is maradsz

de amúgy nem hiszem, hogy nem akarna velem soha összeköltözni, tudja, hogy házias vagyok meg mindent megcsinálok, ráadásul jól elvagyunk együtt is, biztos még nem szeretne ilyen korán belecsapni a lecsóba


miért gondolod azt, hogy nem akar abszolult soha?

2011. márc. 20. 20:10
 13/21 yuda ***** válasza:
100%

Én normális értékrendben éltem, de az öcsém detto olyan volt ebben a korban, mint a pasid - van ilyen, ha későn is, de beérik majd reméljük:D

. . .csak várd ki

2011. márc. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
:)
2011. márc. 20. 21:07
 15/21 anonim ***** válasza:

Én szerintem nem későn érés kérdése, hogy egy év után még nem akar összeköltözni. Van, aki ugyan megteszi, de ha nem, akkor sincs késő még annyira, hogy ebből komolyabb következtetéseket vonhass le. Én 3 év után költöztem össze a barátommal pl.. Egy év tényleg nem nagy idő, és ha most tökéletesen meg is vagytok mindketten győződve arról, hogy megtaláltátok egymásban az igazit, attól még lehet hogy ő várna egy ideig szíve szerint. Ne sürgesd.. persze ha tényleg ok minden, és mondjuk 2-3 év múlva ugyanitt tartotok, akkor már tényleg gondok lehetnek a hozzáállásával.

Szerintem ha ő veled összeköltözik, akkor azt véglegesen szeretné tenni. Majdnem olyan nagy dolog, mint a házasság, sőt, szerintem nagyobb:) Hiszen az esküvő csak néhány kimondott szó, a közös élet viszont az összebútorozásnál kezdődik. Szóval ne izgulj, ha más problémátok nincs, akkor nem kell ezen különösebben sokat kombinálni..:)

2011. márc. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nem gyerek csak talán nem veled képzeli el a jövöt.
2011. márc. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Bocs a kérdést de tanulsz még van munkád? Egykeresős család albérletben nem túl vonzó gondolat.
2011. márc. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz is kell egy érettség, hogy belássa: ő még nem akar családot, kötelezettség vállalás felelősség... nem neki való.Lehet, hogy később sem akar majd. Van aki ilyen. Nők között is előfordul, de ritkábban. Nem kötelező a családalapítás.
2011. márc. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

persze, hogy dolgozom, úgy nem költöznék oda senkihez, hogy tartson el

mellette estin suliba járok

2011. márc. 20. 22:18
 20/21 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem, csak a nok kepzelik magukrol hogy erettek:)
2011. márc. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!