Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak ennyivel később érnek?

A férfiak ennyivel később érnek?

Figyelt kérdés
Én 22 évesen lányként készen állnék arra, hogy együtt éljek a párommal, együtt alakítsuk az életünket, de ő még nem áll erre készen 26 évesen. Nem is nagy baj tulajdonképpen, csak furcsa nekem, hogy néha ennyire gyerekes, hogy neki még erre meg arra szüksége van, meg a szabad tér stb. Ti hogy vagytok evvel?
2011. márc. 20. 18:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
17%
én 15 éves vagyok, és sokkal érettebben gondolkozok, mint sok 30-as éveiben járó férfi. Igazából szerintem csak felfogás, mentalítás, és nevelés kérdése.
2011. márc. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Azt hitted, hogy ő már érett lesz, aztán látod, hogy nem az. Mi a tanulság? Ne általánosíts!
2011. márc. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
igazából igazad van első.... lehet, hogy kifogtam egy nagyon későn érő pasit :D sokszor elég gyerek még, de tud nagyon komoly dolgokban is dönteni
2011. márc. 20. 19:01
 4/21 anonim ***** válasza:
26%
Ez csak kifogás, kérdező. Az igazság az, hogy NEM AKAR veled élni. Csak ő nem meri kimondani, te meg nem akarod észrevenni.
2011. márc. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
85%
Ha Te a barátod alapján általánosítasz, akkor a Te gondolkodásoddal van baj. Másrészt nem világos, miért az összeköltözés utáni vágy lenne bármilyen formában is mérvadó az érettséget illetően. Ez csak egy szempont, sok oka lehet, hogy miért gondolja így.
2011. márc. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
55%
A 19:03-as a tipikus csalódott típus, aki a csalódottságát mindenkivel éreztetni akarja, és a józan ésszel szembe menve általánosít.
2011. márc. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
77%
Van, aki érett létére is született agglegény.
2011. márc. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Tinikorban még vannak igen nagy különbségek, de később már csak a személyiség dönt arról, ki milyen típus. Én ismerek olyan 35 évest, akire egy szöget nem mernék rábízi, bezzeg a nála 10 évvel fiatalabbak között akad szép számmal olyan ismerősöm, aki boldogan feszít menyasszonyával, saját lakással, szuper munkájával, abszolút érett férfira jellemző gondolkodással.

Mióta vagytok együtt amúgy? Mert az ő korában inkább ez lehet szerintem döntő súlyú.. ha már 2-3 év eltelt, akkor tényleg arról van szó, hogy nem akar még megállapodni.

2011. márc. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

igen igazatok van, nem kellett volna általánosítani

csak több ilyet is szoktam hallani

egyikőtök írta, hogy nem is akar összeköltözni... köszi, mert te ismered őt

arra is gondoltam, hogy én szaladok nagyon előre, kicsivel több mint egy éve vagyunk együtt, lehet, hogy neki van igaza

2011. márc. 20. 19:08
 10/21 anonim ***** válasza:

A válasz írója 58%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:00


Igen, biztos úgy van, 15 éves fejjel,... hagyjuk már Ibolykát...

2011. márc. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!