Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves korotok óta szeretné...

Hány éves korotok óta szeretnétek kisbabát? Szeretnétek egyáltalán?

Figyelt kérdés

Mióta érzitek azt, hogy szeretnétek majd gyereket?

Én pl ismerek olyat aki azt mondja húszon valahány évesen, hogy nem szeretne; de tudok olyat is aki 14 évesen már tervezte hogy mi lesz a neve majd a gyerekének.


2011. márc. 20. 11:24
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

18 éves koromban kezdtem az érezni, hogy habár nem vágyok gyerekre, ha véletlen becsúszna biztosan megtartanám. 20 éves korom óta érzem azt, hogy kifejezetten szeretnék is gyereket.

De kamaszként úgy terveztem, hogyha rajtam múlik, nem is lesz soha!

2011. márc. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Soha nem éreztem, hogy akarnék gyereket. Majd lesz, ahogy lesz.

21/L

2011. márc. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Nem gondolkodtam rajta, inkább természetesnek veszem, hogy majd lesz. 22/L
2011. márc. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

Mindig is szerettem volna, ha majd már meg tudom neki termeteni a megfelelő körülményeket (ami remélem max 5 éven belül lesz),akkor szeretnék.


23L

2011. márc. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
25 éves vagyok, és már egészen kiskorom óta tudom, hogy nem akarok gyereket. Ez azóta sem változott, soha nem is érdekeltek, sőt kifejezetten taszítanak a gyerekek, szóval valószínűleg ez már nem is fog megváltozni.
2011. márc. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Csajból vagyok és 34, éves.

Én csak gyerek koromba játszottam néha a babával, hogy a gyerekem. De ahogy nőttem, inkább a katonákkal játszottam, és a katonákhoz tartozó lovakkal.

Egészen máig határozottan nem akarok szülni. Azt se bánnám ha kipakolnának. Egyrészt azért, mert erre a világra minek?

Sajnos nem állunk úgy anyagilag,hogy ellássunk egy gyerkőcöt. Azért meg hogy végül az állam nevelje fel a gyerekem inkább nem szülök.

Mert ha már lenne, azt soha snkinek semmijen körülmények között nem adnám.

2011. márc. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Én már kb 18 éves korom óta. Volt egy 6 éveskapcsolatom oda akartam szülni de szétváltak később az útjaink így baba sem lett. Most idén 23 évesen már iszonyúan vágyom rá. Van párpm 1,5 éve hát remélem nem kell rá sokat várni:)
2011. márc. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Én sosem éreztem, hogy szeretnék. Nem is szeretem a kisbabákat, de egy saját gyerek azért nyilván más. El nem tudnám képzelni magamról, hogy gondoskodjak egy kicsiről. De ki tudja, hogy fogom gondolni pár év múlva.

18/L

2011. márc. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 kisnita ***** válasza:

18 évesen már kezdtem érezni, hogy vágyok egy gyerekre, de még suliba jártam, alig dolgoztam és úgy nem lett volna jó ha csak a párom dolgozik. Előtte is vágytam arra, hogy valakiről gondoskodhassak, nevelgessem stb ezért vettünk egy kutyát a párommal. Akkor már évek óta együtt éltünk. Végül 19 évesen terhes lettem 20 évesen szültem. Most 22 vagyok és teljes az életem/életünk a fiunkkal.

6 éves kapcsolatba született a gyerek. Elsőre azt hinné egy vad idegen, hogy korán kezdtünk el mindent, de aki ismer minket az tudja, hogy nem. :)

2011. márc. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Világ életemben vágytam rá. Amióta szexuális életet is élek (16 éves voltam), azóta biztosan tudom, hogy ha becsúszna, nem vetetném el. Szeretnék minél fiatalabban szülni, csak sajnos az egyetem végéig (orvosi, így min. 24 éves leszek) nincs rá lehetőségem. Szerencsére a párom is fiatal apuka szeretne lenni, úgyhogy találkoznak az igények :) Világ életemben családcentrikus voltam, és imádom a gyerekeket (ezért is szeretnék gyerekorvos lenni :) ).

20/L

2011. márc. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!