Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves korotok óta szeretné...

Hány éves korotok óta szeretnétek kisbabát? Szeretnétek egyáltalán?

Figyelt kérdés

Mióta érzitek azt, hogy szeretnétek majd gyereket?

Én pl ismerek olyat aki azt mondja húszon valahány évesen, hogy nem szeretne; de tudok olyat is aki 14 évesen már tervezte hogy mi lesz a neve majd a gyerekének.


2011. márc. 20. 11:24
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
0%
én 3 éves korom óta.
2011. márc. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
20 éves korom óta szeretnék, most 28 vagyok és még mindig kell, hogy várjak, mert szeretném olyan körülmények közé szülni amilyet megérdemel
2011. márc. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 Tinker Bell ***** válasza:

Én a párommal már több mint 5 éve vagyok együtt. Most vagyok 21 és körülbelül két éve érzem azt, hogy felelősséggel tudnánk felnevelni egy pici babát. Párom 24 éves és lassan három éve élünk együtt.


Ha nagyon meghúznánk magunkat már lehetne is. Csak a párom ragaszkodik hozzá, hogy meglegyen a 100%-os anyagi háttér. Amit egy kicsit bánok, mert már nagyon bennem van a babázhatnék. De türelmes vagyok mér egy pár évig!

2011. márc. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Már kisgyermekkoromtól kezdve gondolkoztam azon, hogy vajon milyen apuka leszek később, s hogy majd szeretnék jó apa lenni. Most 23 elmúltam, s már tényleg csak idő kérdése (remélem).
2011. márc. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Én mindig is szerettem volna, de olyan 14-15 éves korom óta egyre erősebb ez az érzés. Legnagyobb vágyam, hogy egyszer egy kiegyensúlyozott családi életet teremtsek egy férjjel és néhány gyerkőccel. :)
2011. márc. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Sosem gondoltam úgy rá, hogy szeretnék, de úgy 20 éves koromig azt gondoltam, egyszer majd biztos lesz. Most már úgy 10 éve azt "tervezem", hogy nem lesz. Nem akarok.
2011. márc. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Érdekes hogy pont most teszed fel ezt a kérdést, mert pont ma hajnal óta :) Azt álmodtam ugyanis, hogy van egy kislányom, még egész kisbaba volt. És borzalmas volt arra ébredni, hogy még nincs, és még hosszú évekig nem is lesz rá lehetőség. Ébredéskor úgy éreztem, mintha elveszítettem volna valami számomra nagyon fontosat. Szörnyű érzés volt, és még most is az, hogy ezt írom. Újra a kezemben szeretném tartani :(

Amúgy ezt csak azért írtam, mert pont aktuális, egyébként kb. 1-2 éve, tehát úgy 20 éves korom óta vágyok babára. Előtte fogadkoztam, hogy 35 éves koromig nem fogok szülni :)

2011. márc. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Én 24 éves vagyok, de még nem szeretnék.Nem érzem rá magam készen.Nincs is meg az anyagi háttér, hogy gyerekem legyen.Csak kb. 1 éve gondolok rá, hogy majd egyszer szülök.Eddig nem foglalkozatatott a dolog.
2011. márc. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
kb 6-7 éves korom óta tudom azt, hogy 2 gyereket szeretnék... most vagyok 26, lassan 2 éve házas, de még nem vagyunk rajta a témán...még nem érzem azt, hogy itt lenne az ideje... majd akarok...majd lesz...
2011. márc. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
25 éves vagyok, nem nagyon mozgat meg ez a kérdés.Nem szeretnék gyereket, nem érdekel az egész.
2011. márc. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!