Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy kislányom az apukával...

Van egy kislányom az apukával még a szülés előtt szakítottunk. úgy nézett ki kibékülünk, de most egyik napról a másikra nem áll velem szóba. Annyit üzent, hogy bemegy a bíróságra és kéri a láthatást. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy 3 hónapos kisbabát is elvihet tőlem kéthetente?
2009. febr. 23. 08:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nincs. Lehet, veled lenne, és együtt nevelhetnétek a gyereket, csak nem tud elérni a szüleiden át.

Joga van a gyermekéhez, akár mit mond a bíróság, az emberi ész szerint nem lehet elválasztani őket.

Menj el gyerekestől egy semleges helyre, s ott találkozzatok 3-an s beszéljetek. Lehet, csak megpróbált vígasztalódni. Ha be sem engeditek, meddig várjon?

Ne tilds el tőle a gyerekét.

Inkább össze kéne költöznötök egy albérletben.

Hívd fel!

Most!

2009. febr. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
terajtad nem tud így kiigazodni. Mond meg rendesen neki, hogy mit akarsz, ne azt nézd, hogy kin van a sor, meg ilyenek. Ezek gyerekes dolgok, most már nektek van egy közös felelősségetek.
2009. febr. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
én elmondtam már neki legalább ezerszer,hogy szeretem,de ő mindig csak belémrúg.Egyszer szeret,aztán mégsem?Különben én mindig megmutattam neki eddig a kisbabát,bármikor hívott-elvittem hozzá,vagy együtt sétáltunk,annak ellenére,hogy még egy fillért sem fizetett,sőt állandóan tőlem kért pénzt.Mit kéne még tennem?Könyörögjek neki,hogy fogadjon vissza???
2009. febr. 24. 11:31
 14/14 anonim ***** válasza:
Jézusom hagy a fenébe ezt a szerencsétlen palit. Képes tőled pénzt kérni? Hát mi lenne, ha együtt élnétek, hogy tartaná el ez a gyerekét? Az ilyen egyáltalán nincs felkészülve az apaszerepre. Nem véletlen, hogy a szüleid ellene vannak, csak szipolyozni akar. Ne tiltsd el a gyerekétől, de ne is harcolj érte tovább. A gyerektartáshoz való jogodat pedig mihamarabb érvényesítsd. Amikor nem fizet, voltaképp a gyereketek elől veszi el a pénzt.
2009. febr. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!