Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Temetésre tapi naciba? :S:S:S

Temetésre tapi naciba? :S:S:S

Figyelt kérdés

holnap temetik (sajnos ) papámat :(

szoknyát akartam fel venni bár soha nem hordok csak ritkán, de mivel rossz idő van nadrágba akartam menni feketébe persze. csak tesóm vett olyan latex szerűt de még se olyan mert vmivel puhább az anyaga és halvány szürkével van benne a farmerminta "varrásai" és ugye ez picit tapadósabb illik ilyenbe menni vagy inkább még is a nadrág? azért nem akarom h" kihívónak" nézzenek ilyenkor


2011. márc. 17. 20:47
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

21:09 >>>nem neked írtam

hanem annak a sándor vkinek, mert nem olvassa el a magyarázatba h nem akarok kihívóan öltözni azért kérdezek meg több embert ismeröst is meg idegent is

2011. márc. 17. 21:33
 22/27 anonim ***** válasza:
83%

Nem mindegy, hogy leggings szinten tapadós, vagy egy normális anyagú, de szűkszabású nadrág.

Amúgy szerintem keresd elő azt az öltözéket, amiben sulis évnyitóra, évzáróra szoktál menni. Az tökéletes ilyenkor. A blúz akár fehér is lehet, kabát alatt úgyse látszik. egyébként a dédim temetésén fekete szövetnadrág és fehér blúz volt rajtam is. A fehér is gyászszín, nem fog kinézni senki.

2011. márc. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

évnyitóra csak farmerbe megyek évzárónk nincs meg szoknyám 1 van de az is térd alatt szóval nem ilyen minik,

am egyáltalán nem tapad mert vmit enged az anyag szóval nem szakadna szét rajtam ha lehajolok meg "nagy is rám vagy nem tom ezek direkt olyanok-e de még a bokámnál meg kell tűrni kicsit hát vmi egyszerű hosszú ujjú felsőre gondoltam de kabát alatt az se látszik majd

2011. márc. 17. 21:36
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
hát akkor sztem nyugodtan felveheted azt a nadrágot.
2011. márc. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
44%

Érdekes, hogy csak az tőlem olvashattátok azt a szót, hogy "részvétem"...

Csak engem szomorít el?

2011. márc. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Igen köszönöm =) annak az 1 embernek akitől igen bizony olvashattam h részvétem pedig nem is ismer még 1x köszi =)

annak aki pedig oltani próbált... ink hagyjuk annak ellenére h azt se tudja milyen nadrág.. igen latex-et írtam mert azt hitte az (ebből látszik h nem hordok ilyet) mert rá kerestem a latexra eléggé macskanős ruhák voltak... és az ami nekem lett az olyasmi amit linkeltem

2011. márc. 17. 21:48
 27/27 anonim ***** válasza:
65%

'akármilyen ruhába is lehetne nem az számít hanem h mit érzel belül'

Itt a lényeg tudod te magadtól is.

Bocsi.

Nem akartalak megbántani.Csak elképedtem kicsit...de az is lehet , h neked van igazad és én látom rosszul a dolgokat.

Nekem mindegy egyébként , h min agyalsz most a gyászban, Talán jobb is ha evvel foglalkozol ,mint emészd magad.Nem tudom mert nem látok bele a dolgaidba és nem is akarok.


Részvétem.

2011. márc. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!