Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Temetésre tapi naciba? :S:S:S

Temetésre tapi naciba? :S:S:S

Figyelt kérdés

holnap temetik (sajnos ) papámat :(

szoknyát akartam fel venni bár soha nem hordok csak ritkán, de mivel rossz idő van nadrágba akartam menni feketébe persze. csak tesóm vett olyan latex szerűt de még se olyan mert vmivel puhább az anyaga és halvány szürkével van benne a farmerminta "varrásai" és ugye ez picit tapadósabb illik ilyenbe menni vagy inkább még is a nadrág? azért nem akarom h" kihívónak" nézzenek ilyenkor


2011. márc. 17. 20:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
88%
Nem jó ötlet szerintem. Vedd fel a szoknyát, add meg ezzel a ruhadarabbal is a tiszteletet, az a másfél óra kibírható. Én sem vagyok nagy szoknyás, de egy temetést átvészelek hidegben is szoknyával, magassarkúval.
2011. márc. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
szerintem elegáns öltözékbe illik menni főlek hogy közeli hozzátartozód én nem mennék ilyen ruhában
2011. márc. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
82%
Bocsi, de már a kérdéstől is kirázott a hideg. Ha nagyon kihívó a nadrág, inkább kérj kölcsön vagy menj szoknyába. Egy vastag harisnya alá és megvan oldva.
2011. márc. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
87%

fekete nadrág vagy fekete szoknya fekete harisnyával



tapinacit tartogasd suliba/buliba...


temetésre nem illik,közeli rokonként főleg nem

2011. márc. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
75%

Ez a fajta "nadrág" szerintem még utcán sem néz ki túl ízlésesen, egy temetésen pedig pláne nem.

Maradj a sima nadrág, vagy a szoknya mellett!

2011. márc. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
én is ezt mondom :S meg am soha nem volt rajtam ilyen nadrág meg úgy tartom h nincs is alakom ehhez... de anyám ragaszkodik ehhez... mert h szoknyába hideg van de engem nem érdekel... majd vhogy megpróbélom kicselezni mert így is kiverte a balhét h szoknyát akarok felvenni hidegbe -.-
2011. márc. 17. 20:56
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
20.55 vagyok. Semmivel sem lesz melegebb a tapadós nadrágban, mintha felveszel egy harisnyát meg a szoknyát. Ezzel érvelhetsz anyukádnak is.
2011. márc. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
76%

Részvétem!

Inkább ne, kérlek! Tiszteld meg azzal nagyapádat, hogy azt a kevéske időt kibírod, akár vastag harisnyával -akár vékonnyal.

2011. márc. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

köszi :S

hát amúgy se a stílusom mikor mondta anyum h tesóm ebbe akar jönni mert neki is van 1. én is megkérdeztem h temetésre? sztem is szoknyát veszek fel mert am se áll jól meg nekem bűntudatom lenne :S h beállítok olyan "k-vásan" egy temetésre

2011. márc. 17. 21:01
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Én két hete voltam temetésen, és fekete tornacipőben mentem. Porcleválás van a térdemben, és nem bírok magassarkúban menni. Nagyon féltem, hogy majd megnéznek, de annak, akit temettünk, tudtam, hogy nem számítana, mibe mennék. A húgomat is megkérdeztem, hogy mi van, ha megszólnak, de azt mondta, szégyellje magát az, aki egy temetésen ezen csámcsog.
2011. márc. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!