Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Temetésre tapi naciba? :S:S:S

Temetésre tapi naciba? :S:S:S

Figyelt kérdés

holnap temetik (sajnos ) papámat :(

szoknyát akartam fel venni bár soha nem hordok csak ritkán, de mivel rossz idő van nadrágba akartam menni feketébe persze. csak tesóm vett olyan latex szerűt de még se olyan mert vmivel puhább az anyaga és halvány szürkével van benne a farmerminta "varrásai" és ugye ez picit tapadósabb illik ilyenbe menni vagy inkább még is a nadrág? azért nem akarom h" kihívónak" nézzenek ilyenkor


2011. márc. 17. 20:47
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
72%

Itt mindenki azt írta, hogy ne, én is azt akartam. DE! Mi itt nem látjuk, milyen az a nadrág.

A kommentedből pedig az derül ki, hogy anyukád látta és szerinte inkább ebben menj, mint szoknyában. Akkor lehet, hogy mégsem olyan szörnyű az a nadrág. De te érzed, hogy szerinted melyik lenne az illőbb. Szoknyát is vehetsz vastag harisnyával (persze ha nem túl rövid).

2011. márc. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem annyira nincs hideg a szoknyához, ha egy vastagabb harisnyával húzod fel.

Én abban a nadrágban biztosan nem mennék. Az én papámat fél éve temettük, szintén szoknyában voltam. Igaz, hogy nyár volt. A szoknyát vedd fel, szerintem.

2011. márc. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
91%
Annak a hozzászólónak adok igazat, aki azt írta, hogy az szégyellje el magát, aki egy temetésen ilyesmin csámcsog! Éppen elég bajuk van a hozzátartozóknak anélkül is, hogy azon agyaljanak, hogy: úristen, most szoknyát, vagy nadrágot vegyek fel.
2011. márc. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
36%

Jesszus !

Ki vagyok akadva! Neked meghalt a papád és most ez a legnagyobb problémád?!Az , h mibe díszelegj a temetésén a papádnak ,akit soha többet nem látsz és soha többé nem beszélhetsz vele!

Megáll az eszem!!

Öltözz fel feketébe normálisan ,visszafogottan, ne trendi

diszkórucikba .Most nem pasizni mész.

Amikor az én rokonaim haltak meg , teljesen ki voltunk akadva és valami 10ed rangú francot se érdekli dolog volt az , h ki mibe van felöltözve, max utólag visszagondolva botránkoztat meg ha némely nőcik divatbemutatónak hisznek egy temetést.Akkor is inkább csak a mindenbe belekötni szerető öregasszonyok szólják meg(teljes joggal) az efféle hivalkodókat.

2011. márc. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
83%

inkább a szoknya, fekete harisnyával! (én télen buliba is rövidnadrág+harisnyába megyek mert az kényelmes, és hajnalba mínuszokba is abba sétálok haza).

Nem halsz bele, szerintem még kényelmesebb is minta latex.

2011. márc. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

utolsóka... ne húzzál fel..

pont azért "csámcsogok" ezen h mit vegyek fel mert megakarom adni a tiszteletet... mert hiányzik mert fáj h elmegy igen nem pasizni megyek mert van már másfél éve...


[link]


és vmi ilyesmi mint a jobb oldali szóval nem az a rendes bőrm mert miokr beírtam h latex akk eléggé szada-mazo képeket adott ki szóval ilyesmi

2011. márc. 17. 21:20
 17/27 A kérdező kommentje:
bár úgy látom tök fölösleges ide kérdést felrakni mert vannak ilyen elmebajosak akik még abba is belekötnek ha vki jót akar... mármint ink csácsogok rajta még egész este minthogy rikitó pinkbe menjek el... ha érdekel am se vok pláza p.csa mert rappet és nemzeti rockot hallgatok szal valszeg nem fogom divatbemutatónak hinni a temetést... és ha vki annak hiszi az így járt...de sztem mindneki a maga stílusába megy temetésre egy gothos öltözékbe is mehet mivel neki úgy is a halál a fő célja... mint egy kicsit divatosabb ruhába, csak azért ne az legyen a cél, h a melle meg a se.ge legyen ki... bocsi csak ezzel felhúztál h te azt hiszed én azért meek temetésre h villogjak... hidd el fáj h meg halt lehet nem hiszed el de nem az érdekel.. am meg gyászolni piros ruhába is lehetne nem az számít hanem h mit érzel belül... szinesebb ruhák lesznek rajtam mert nicns annyi fekete ruhám de a fekete szalag ki lesz tűzve és a szívembe az emlékek és a fájdalom attól ott lesz a piros ruha alatt... :@
2011. márc. 17. 21:27
 18/27 anonim ***** válasza:
53%

Tudod mit? Ne szóljon bele senki, döntsd el te. Ha valaki meg akar szólni, úgyis megteszi. Ha tisztességesen felöltözöl, hogy megadd a tiszteletet, azon fognak fanyalogni, hogy: nézd már, az öltözködésen jár az esze, nem a gyászon! Ha meg csak úgy beesel, hogy magadra kapsz valamit, akkor meg azon, hogy: hogy nem tudott valami normális ruhát felvenni, hogy megadja a tiszteletet.


Mindenkinek a magánügye és csakis a magánügye, hogy hogy érzi ezt. Ha te úgy érzed, hogy az a nadrág szerinted nem való oda, ha úgy gondolod, hogy jobban megadnád a tiszteletet ha szoknyát vennél fel, akkor igenis vedd fel a szoknyát!

2011. márc. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
77%
Az se mindegy, mit veszel fel hozzá. Van nekem tapadósabb nadrágom, tunikával szoktam hordani, úgy egyáltalán nem kihívó.
2011. márc. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
77%
21:09 vagyok, nem rád írtam, hogy ezen csámcsogsz, hanem azokra, akik esetlegesen azzal foglalkoznak a temetésen, hogy milyen ruhában vagy.
2011. márc. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!