Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen velem? Mit csináljak?

Miért ilyen velem? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm,már kb. 10 éve legjobb barátnők vagyunk.Nagyon sok helyre megyünk együtt,és ha velem van mindig nagyon kedves,de van több lány,aki mindig el akarja tőlem szedni...

Nagyon szomorú vagyok,ha azt látom,hogy másokat kirak a facebok-jára,msn-en üzenőfalára...engem pedig sosem...Ha nem tudok menni hozzá,akkor hív másat és már estére képekkel van róluk tele a facebook,msn-re is kírja,hogy milyen jó volt vele...Ha velem van,ilyen sosem történik meg...

DE ha én mondom neki,hogy megyek sétálni egy másik barátnőmmel,akkor már rögtön:jól van menjél csak.Közben ő persze másokkal van elfoglalva...Ha kérdezi tőle valaki,hogy ki a legjobb barátnője,akkor engem mondd...de nekem rohadt rosszul esik,hogy ilyeneket csinál:( Mit csináljak??


2011. márc. 17. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne akard kisajátítani, mert megérzi, és elveszítheted !!!

Neki és neked is lehet másik barátotok is, attól még maradhattok legjobb barátnők, de ha a féltékenységeddel elrontod, akkor annak annyi lesz sajnos, ha észreveszi. Legyen több önbizalmad ! Semmi gond veled, és vele sem, de az embernek nem baj ha több barátja van. Másik, hogy neked sem lehet jó érzés mint ahogy nem az féltékenynek lenni. Lazulj el,nyugodj le, te vagy még neki a legjobb, ne akard ezt elszúrni, akkor az is maradhatsz !

2011. márc. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi...

Csak az esik nagyon rosszul,ha másokról áradozik rólam pedig egy szó se esik...nem tudom nagyon túlreagálom-e...

2011. márc. 17. 16:13
 3/5 anonim válasza:

nyugi, én megértelek :S

velem is pont ez a helyzet :(

2011. márc. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnálom:( msn?
2011. márc. 17. 16:28
 5/5 anonim válasza:
velem is vmi ilyesmi van, de most elkezdtem nyitni mások felé is és bulizok sokat....neked is ezt ajánlom
2011. ápr. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!