Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Már nem szeret...

Mit csináljak? Már nem szeret a férjem.

Figyelt kérdés

12 éve vagyunk együtt,5 éve házasok.Építkezés közepén állunk,van egy 15 hónapos fiunk.A férjem folyton bánt(szóval,nem tettel),most is közölte,hogy ő egy tehénpásztor,én meg a tehén.És már megígértem neki 2x,hogy lefogyok és mégsem.Szerinte 10-20 kg-ot leadni nagyon könnyű.De persze ő olyan izmos,mint mikor megismerkedtünk,ugyanolyan jól néz ki.Mondtam,ő miért nem ad magára,akkor mondta,hogy tehénpásztornak jó így is.Állandóan azt nézi,mibe köthet bele.Szerinte mennem kellene az építkezésre nekem is pakolni,meg csinálni a dolgokat,de a kicsit nincs kire hagyni.Szerinte csak nevelnem kell a gyereket és rendben tartani a háztartást.Mindent megteszek,hogy ne legyen kosz,retek,de a gyerek mellett nem egyszerű.Meg soha nem is voltam egy rendmániás pedáns lány.Igaz,ő ugyanúgy széthagyja a dolgait,mint én,de nekem az a dolgom,hogy utána is összeszedjem.Egyszerűen gyomoridegem van,ha hazajön.Tegnap elmondtam neki,hogy ablakpucolás volt,reakciója:minek.

Tény,mostanában én is állandóan ugrok arra,amit mond,de nem bírom elviselni,hogy szerinte ő tökéletes,én pedig egy szar alak vagyok.Mondtam neki,menjünk külön,erre gúnyosan közölte,ugyan miből élnék meg.De lehet,hogy egyszerűbb lenne,és találnék egy olyan férfit,aki megbecsül és társként néz rám.A férjem szerint rossz példa van előttem,az apukáméké.Ott apu ugyanúgy kiveszi a részét a házimunkából,mint a rendes munkából.És ezt nem is vártam el a férjemtől addig,míg napi 14 órát dolgozott.De most itthon meresztette a valagát 3 hónapig és ugyanúgy nem csinált semmit.Elérakom a reggelit,a kávét,van főtt ebéd.Van mosott,vasalt ruhája.Van minden nap főtt étel,fel van mosva,le van törölve a por és mégsem jó semmi.Mondtam neki,nekem is jól esne egy reggeli 1 hónapban 1x úgy,hogy elém van rakva.Erre közölte,hogy megkérdezte ma is,mit ennék,mondott 2 félét és nem kellett.Akkor leszarja és csináljak magamnak.Mondta a lekváros kenyeret,amit nem szeretek.De hogy egy omlettet vagy melegszendvicset csináljon,amit szeretek,ez nem jön le.

Mikor a kicsiről mesélek,miket csinált aznap,akkor úgy néz rám,mintha a szomszéd Józsikáról beszélnék.A gyerek körül sem segít,mert őt én akartam nagyon,akkor viseljem mosolyogva.Ne panaszkodjak,hogy 2 napja 3/4 4-kor kelek a gyerek miatt és 15 hónapja 1 éjjelt aludtam át.

Az,hogy csak úgy megsimogasson,megpusziljon,megcsókoljon,netán az emberek előtt megfogja a kezem,hát csak egy álom.Ha este az ágyban vagyunk,akkor fekszik mellettem,hozzám nem érne.Ha én bújok,akkor vagy finnyásan a hajam lökdösi,vagy ficereg.De általában este netezik,vagy beül egy kád vízbe,én pedig elalszom,mire előkeveredik.Úgy érzem,csak élünk egymás mellett.Meddig lehet ezt így húzni,nem akarom,hogy apa nélkül nőjön fel a gyerek?


2011. márc. 17. 14:53
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
addig ugy rugdos ahogy akar....15.15 újra,ezt nem hiszem el hogy nem birom leírni!!!! Mondd;megkérezhetem hány kilo vagy? èn is nem sokkal szülés után vok,76 kilo jó ok,és 160 cm,de nem tehenez le az ember,söt szereti a husit. Te mennyi vagy?
2011. márc. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem pedig ez abszolut nem vegleges allapot es nem arrol van szo, hogy nem szeret, hanem arrol, hogy nagyon nehez atmeneti allapot van nalatok. Ami azt illeti, hogy otthon volt es nem segitett... lehet, hogy megszokta a regi rutint. Te szoltal neki? Mert ezt nem irtad. Nem akarlak kiabranditani, de szerintem tulidealizalod a hazassagot. 12 eve vagytok egyutt. Az hosszu ido...nem lehet minden ugy, mint az elejen es sok ferfi van, aki kisbabaval nem tud mit kezdeni. 11 evig ugy elt veled, hogy nem volt gyerek, nagy valtozas ez neki es ugy tunik, hogy meg ehhez a feladathoz nem nott fel elegge. Szoktal vele beszelni errol? Megkerdezted tole mostanaban, hogy boldog-e es mi tenne boldogga?
2011. márc. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

165 cm vagyok és 78 kg.

nem kérdeztem,mert nem válaszol.persze,hogy mondtam neki,hogy segítsen,de az a válasz,hogy nem segít,mert akkor nagyon hozzászoknék.pedig csak annyi segítség is jól jönne,hogy megfürdeti a kicsit.múltkor erre kértem meg,mert a konyhát kellett volna rendbe tennem,erre közölte,majd ha elalszik a kicsi,akkor megcsinálhatom a konyhát.mindezt a tv előtt fekve.

2011. márc. 17. 15:38
 24/34 anonim ***** válasza:
90%
Ennyit számít az anyagi helyzet a kapcsolatban. Hiába vagytok egy pár, maximálisan ki vagy szolgáltatva neki, tőle függsz. Azt csinál, amit akar, akár szeretőt is tarthatna melletted. Nem költöznél el, mert nincs hova, nincs miből. Az ösztön benned van, hogy a gyereked a legjobbat kapja anyagilag, márpedig ezt jelenleg az apja tudja biztosítani. Eléggé kilátástalan a dolog.
2011. márc. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
88%

A 15:27essel maximálisan egyet értek.


Vannak olyan férfiak, akik nem papucsok, mégis mindent megtesznek a gyermekükért és azért hogy a párjuknak segítsenek. Nyilván férfi típusa válogatja, hogy ki mennyire tud és hajlandó tenni a másikért, vagy hogy reagál teher alatt, de egy biztos, egy határon nem mehet át a másik megalázása. A te férjed bőven átlépte ezt a határt. Lehet hogy ha valaki ideges éppen akkor megbántja a másikat. ilyen előfordul. De utána bocsánatot kér és kész. A te esetedben a férjed feljogosítva érzi magát hogy a lábát tapossa beléd, mert úgy gondolja hogy neki ehhez joga van és kész (mert te kövér vagy, mert te hülye vagy, meg ügyetlen stb.. mikor mi) De ez más mint az éppen indulatból jött beszólás amit az ember később megbán. a pasid nem bán meg semmi.


És igaza van az egyik hozzászólónak, a gyerek így is apa nélkül nő fel. ehhez később az is hozzájárul majd, hogy a saját kölykét is meg fogja alázni, mert vele szemben is erőfölényben lesz, hiszen most sem tesz a gyerekért semmit.


Ezt helyrehozni szerintem otthonról nem lehet. Én a helyedben megkérdezném a szüleimet hogy haza mehetek-e, és azonnal pakolnék.


De megkérdezheted magadtól hogy mi örömöd van ebben a kapcsolatban? ahogy látom semmi.

2011. márc. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem is vagy tehén,szégyellje magát az az undormány akit te férjnek nevezel!Én bármi áron is de elhagynám!
2011. márc. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
54%

Az egészséged miatt szerintem megpróbálhatnál lefogyni. Tudom, nem könnyű, de soványabban, izmosan, lehet, a férjed is máshogyan fog hozzád állni. Meg neked is növekedni fog az önbizalmad, ha az utcán a férfiak utánad néznek.

Az elhagyást gondold át jól. Bár lehet, jót tenne a férjednek, ha pár hétre otthagynád. Rájönne, hogy az étel nem magától készül el, a ruhák pedig nem lesznek maguktól tiszták.

A házimunkát pedig már az elején be kellett volna, hogy osszátok. A mai világban, ahol a nők ugyanannyit dolgoznak, mint a férfiak, nem csak a nő dolga a háztartás. A férjemmel mi felesben csináljuk. A gyereknevelésből is kiveszi a részét. És szerintem ez a normális hozzáállás.

2011. márc. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

igen,elkapattam az elején.

elhatároztam,csakazértis megmutatom,hogy le tudok fogyni.és remélem,megeszi a penész akkor.

2011. márc. 17. 16:30
 29/34 anonim ***** válasza:
84%
én nem tűrném ezt a férjemnek... nálam az, hogy már nem szeret, abszolút válóok lenne... házépítés, gyerek ide vagy oda.
2011. márc. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem értem általában a nőket. Ti komolyan gondoljátok hogy ha lead 10 kilót az bármin is fog változtatni? A hozzáállása ugyanolyan lesz a feleségéhez mint addig. Ne vicceljetek már! Aki ilyeneket megenged magának mint ez a férfi, az nem változik meg attól hogy a felesége lefogy. Eddig is lábtörlőnek nézte, ezután is annak fogja. Azért jó lenne ha erről egy pasi is írna.
2011. márc. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!