Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagáljak erre? Kiderült,...

Hogy reagáljak erre? Kiderült, hogy valójában nős.

Figyelt kérdés
Megismertem egy 29 éves férfit és 2 hónapja együtt vagyunk, de ma megtudtam (nem tőle), hogy kb. 5 éve nős. Eddig semmilyen jelét nem láttam ennek, nem hittem volna róla, hogy ilyent képes elhallgatni, illetve félrejárni a felesége mellett. Még nem tudja, hogy tudom és amilyen mérges vagyok szeretném valamilyen frappáns módón az orra alá dörgölni. Mit csináljak?
2011. márc. 16. 21:30
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Igen, tuti, hogy nős...el tudnék rohanni most, ahogy érzem magam...
2011. márc. 16. 21:54
 12/22 anonim ***** válasza:

Azért az tényleg érdekes, hogy több napot is együtt vagytok, esténként felveszi a telefont. Egy nős pasi nem csinálna ilyet, aki titkolni akarja a szeretőjét.

Vagy nyitott kapcsolatban élnek.

Te voltál már nála?

Nem lehet, hogy nős csak különélnek?

Lehet a helyedben a köv találkánál azt mondanám, hogy menjünk hozzá, és nézzünk meg egy jó filmet együtt. Vagy valami ilyesmi. Ha még úgysem voltál nála.

Vajon erre mit lépne,

2011. márc. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Én gyűjtenék pár jó kis bizonyítékot és kitálalnék a feleségének. Az ilyen r*hadék megérdemli a lebukást.
2011. márc. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Akkor a felesége biztos hogy külföldön van, különben azért nem tudta volna megoldani ennyi időn keresztül az állandó hétvégéket nem?


Egyébként nem csak te jártál így. Én is jártam így. Ismerős mondta el, hogy a drága kicsi hapsim tulajdonképpen nős. Szintén kb 2 hónap után... csak ott az derült ki, hogy a feleség ösztöndíjjal éppen külföldön volt fél évre... Hát képzelheted!


Én nem csináltam hisztit, egyenesen rákérdeztem... és a képembe hazudott hogy nem nős. De a forrásom megbízható volt, úgyhogy nem hittem el neki, és többet nem találkoztam vele. Aztán 2 hónap múlva jelentkezett, cseteltünk. Elhívott pizzázni, úgyhogy elmentem, jókat nevetgéltünk, fizette a pizzámat :) aztán kibökte hogy tényleg nős. Én meg megkérdeztem hogy miért nem merte elmondani. Hát mert ugye akkor nyilván nem foglalkozom vele. Mondtam hogy nyilván nem. Aztán elköszöntem tőle, és ugyan hívott még párszor de többet nem találkoztam vele. Nagyon bele voltam esve, de a hír után eléggé megundorodtam tőle. Aztán ez is hamar elmúlt, és a pizzázásnál már teljes közönnyel vettem részt.


Sok sikert! :)

2011. márc. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Utolsó, remélem sikerül túltenni magam...

Köszi a válaszokat mindenkinek!

2011. márc. 17. 00:06
 16/22 anonim ***** válasza:
van valami fejlemény?
2011. márc. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Sziasztok, igen, van fejlemeny. Tenyleg nos, beismerte, de azt mondta valas elott allnak....hat oda ne rohanjak, akkor is rosszul esik h ezt igy kellett megtudjam, es mi van ha valas elott allnak, attol meg nincs joga ezt csinalni amit csinalj, foleg hogy meg mindig(!!!!)egyutt laknak...

Fakepnel hagytam, persze azota is nyomul, hogy de hat o igy meg ugy szeret, es ilyen "puder" szovegek...

2011. márc. 20. 18:37
 18/22 anonim ***** válasza:

Hagyd a fenébe az egészet. Majd keressen meg akkor, ha már elvált.

Nem éri meg ilyen férfival együtt lenni.

Főleg, hogy még együtt is élnek..

Ezt miért nem tudta elmondani Neked már az elején?

2011. márc. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Szerinted miert?:))

Mert akkor, ahogy elottem leirta valaki, nyilvan szoba se allok vele. Na ezek utan hogy higyjek el neki barmit is?

Kicsit felfordult az egesz vilagom most, de osszeszedem magam...

2011. márc. 21. 06:32
 20/22 anonim ***** válasza:
Talán állj úgy hozzá, hogy jobb ha az ilyen most derült ki, minthogy rápazaroltál volna 2-3 évet és akkor bukik ki ez az egész dolog, nemde?
2011. márc. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!