Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagáljak erre? Kiderült,...

Hogy reagáljak erre? Kiderült, hogy valójában nős.

Figyelt kérdés
Megismertem egy 29 éves férfit és 2 hónapja együtt vagyunk, de ma megtudtam (nem tőle), hogy kb. 5 éve nős. Eddig semmilyen jelét nem láttam ennek, nem hittem volna róla, hogy ilyent képes elhallgatni, illetve félrejárni a felesége mellett. Még nem tudja, hogy tudom és amilyen mérges vagyok szeretném valamilyen frappáns módón az orra alá dörgölni. Mit csináljak?
2011. márc. 16. 21:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Én finoman elküldeném a rákba, s nem foglalkoznék vele többet. És megmondanám, hogy SZÉGYELLHETI MAGÁT!!
2011. márc. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem bármi frappánson kéne a fejedet törni.Köszönj el és kész.
2011. márc. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
igazatok van, de legszivesebben tanyerokat tornek a fejen.
2011. márc. 16. 21:37
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Amiért így átvert, én is átverném a "vicc" kedvéért.

Kérd meg, hogy üljetek le beszélgetni, mert valami nagyon nyomja a lelked, add be, hogy férjnél vagy :) mit reagál rá. Csak nem fog felháborodni, hiszen ő is ezt tette.

2011. márc. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Esténként, hétvégenként ha nem volt veled, még csak nem is gyanakodtál?! Én a következő hívásakor vagy sms-ekor csak annyit válaszolnék, hogy hívogassa a feleségét! Egyébként csak azért hallgatnám meg az ő verzióját, mert hátha tényleg válnak, bár ezt én sem igazán hiszem, viszont tapasztalatból tudom, hogy idővel beledöglesz majd, hogy miért nem hallgattad meg. Viszont most meg majd ebbe fogsz beledögleni, amit mond, de én inkább ezt választanám - mai eszemmel már.
2011. márc. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben többé már nem venném fel a telefont, ha ő keres. Hidd el az jobban fog neki fájni, mint ha tányérokat csapkodnál a fejéhez! Utána ha "elkap" és kérdőre von én csak annyit mondanék neki, hogy tartogassa a mocskos mancsait saját magán illetve nekem legalább tiszta a lelkiismeretem mert NEM VAGYOK NŐS! (ezt az utóbbit akár ordítva is közölheted vele...) aztán sarkon fordulás után pasi otthagyva...


Sőt!!! Ha volt olyan közös helyetek ahová gyakran jártatok én tuti megkérném az egyik férfi ismerősömet hogy játsszuk el a szerelmespárt azon a helyen. A fejemet rá merném tenni hogy 2 napon belül eléri a hír, miszerint találtál magadnak mást...ez még jobban fog fájni, hisz a pasik azt tartják magukról hogy ők a number 1 -ek... higgy nekem :)

2011. márc. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

21:41

A két hónap alatt egyetlen egy hétvége volt, amikor nem volt közös program, többször volt napokra nálam, szóval nem gondoltam volna.

Na meg gondolom ha valaki esténként a felesége mellé bújik és közben nője van, kikapcsolja a telefonját, vagy nem veszi fel, de bármilyen későn is hivtam felvette.

Szóval nem gondoltam volna.

2011. márc. 16. 21:48
 8/22 anonim ***** válasza:
Tuti hogy nős? Ez így elég érdekes.
2011. márc. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
2011. márc. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy válófélben vannak, vagy nem élnek együtt. De valószínűbb, hogy szimplán hazudik, mint a többség ilyen esetben.
2011. márc. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!