Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyanok az anyósok,...

Miért olyanok az anyósok, amilyenek?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt hallani, hogy mennyire utálatosak a gyerekük párjával, stb.


Az én szüleim imádják a barátomat, órákat is tudnak vele beszélgetni. Ez így tök fura, hogy másoknál nem így van.. :/


2011. márc. 16. 06:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Aki írta h. a 2 emberen múlnak a dolgok sajnos én erre rácáfolok...

amíg csak járogatunk egymáshoz párommal segítettem anyósnak, amiben tudtam, amikor terhes lettem, a szomszéd házat kezdtük el felújítani és többet voltam ott.

én főztem, takarítottam.

volt olyan h. anyós inkább szendvicset evett, mert ahhoz volt kedve, és meg se kóstolta amit főztem.

ha megkérdeztem h. mit segítsek kiosztotta a feladatott, és ő kiült a teraszra.

nagyon néha ha megköszönte, most jön minden este fürdetni, de ritka az ha valamit megdicsér, tipikusan soha nem jó semmi neki amit csinálok, és a gyereknevelési elveimet is leszólja...pont ő aki azt se tudja, hogy volt-e bárányhimlős, mumszos a gyereke...

2011. márc. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerencsére párom anyjais szeret engem,és az én anyám is szereti páromat (ő az első olyan akit elfogadott,sőt szeret,előtte senkit)


de rengeteg rossz kapcsolatot látok magam körül,igy örülök hogy nekem nincs ilyen problémám

2011. márc. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mint minden emberi kapcsolat ez is kétoldalú. Sokat dolgoztunk így a lányom viszonylag fiatalon önálló lakásban él. A tőle 10 évvel idősebb barátjának két öltözet ruhája van, önző, lusta. Engem láthatólag "lesajnál" nemhogy órák hosszat beszélgetne, de egy köszönést is nehezen présel ki magából. Neki én soha nem leszek jó anyós, és talán nem is akarok az lenni.
2011. márc. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!