Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy nő már a megismerkedés napján a gyerekvállalásról beszél?

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 07:01
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:42


teljesen igaza van! ha egy nő-lány fontosnak tartja a gyerekvállalást és úgy gondolkodik, hogy ő már élete párját keresi akihez hozzá szeretne menni és gyereket is szeretne tőle akkor miért lenne gond ha felvet egy komoly témát ami érdekli? A nő-lány nyilván nem úgy gondolja, hogy az első randi után 1-2 hónap és esküvő aztán gyerek... de ha tényleg komoly kapcsolatot akar és a férfi megijed "randibakinak" veszi azt, hogy a nő-lány kíváncsi a véleményére akkor úgy sem illenek össze, az pedig inkább előbb derüljön ki. Miért lenne jobb ha 3-4 év járás után derülne ki, hogy a pali végül is nem akar gyereket vagy majd 40 évesen tervezi 10 év múlva? Egy pár órás komoly beszélgetés alkalmával simán szóba kerülhet a téma.

2011. szept. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebb olyan ferfi van aki meg mielott megtalalta volna a tarsat gyereket akarna (illetve komolyan gondolkodna errol)mint amennyi no. A ferfiak tobbsege akkor akar gyereket amikor megtalalja azt a not akire mindig vagyott a lelke melyen es a kapcsolatban megtalalt erzesek valtjak ki a gyerek utani vagyat is. Hanyszor lattunk mindanyian ilyet: a nagy macso, nofalo aki mindig cinikusan nyilatkozott a gyerekrol es az ejszakaba eli az eletet egyszer csak "megszelidul" egy no hatasara, megnosul es jon a baba. Es konkretan ismertem not aki egesz eleteben hangoztatta, hogy O aztan nem szul mert millio testvere volt es neki kellett nevelnie oket az anyja miatt, de olyan szerelemes volt a ferjebe hogy belement hogy szuljon neki nem is egy, de ket gyereket, mert a ferj odavolt a gyerekekert (es most is odavan es boldogok) Ezert gondolom hogy egy randin beszelgetve (az akkor meg felig vadidegennel) a kerdesre adott valasz nem mindig igazan mertekado. Vagyis a partnert kell megtalalnunk akivel letrejohet az a bizonyos harmonia es nem elmeleti kerdesekrol beszelgetni.
2011. szept. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

34 éves nő vagyok, kb két évig voltam egy olyan férfival, aki nem akar gyereket. A két év alatt párszor felhoztam a család, gyerek témát, de most így visszagondolva mindig elcsapta valamivel a választ.

Szerintem igenis, ha valaki benne van a korban, nincs azzal semmi probléma, ha tisztázza a férfivel, családot, szeretne, és ő hogy áll ehhez a kérdéshez.

Én most társközvetítőn keresztül próbálkozom, családot szeretnék (persze nem akárkivel), bízom a sikerben.

2011. szept. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!