Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy nő már a megismerkedés napján a gyerekvállalásról beszél?

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 07:01
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy bulin találkoztok, mert tetszetek egymásnak és hátha kialakul valami, akkor gáz. De ha pl. egy társközvetítőn keresztül "komoly kapcsolatra" jelszó alatt, akkor belefér.

Sok nő (és férfi) vágyik gyermekre és nem baj ezt tisztázni, ahogy más fontos kérdéseket és terveket, de az riasztó lehet a másiknak, ha csak erre kell és nem önmagáért szeretik meg.

2011. szept. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
62%
lánnyal sose randiztam, de fiúból volt, aki az első randi után azt mondta, hogy reméli, bennem találta meg a leendő gyermekei anyját... hát, tipliztem, amilyen gyorsan csak tudtam...
2011. szept. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
46%
Klasszikus randibaki, de legalabb nem alakoskodik:kell neki valaki aki megnemzi es eltartja azt a gyereket akit csak O akar.
2011. szept. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 Softness ***** válasza:
77%
tudni akarja te mennyire gondolod komolyan. Ha o gyereket szeretne, nyilvan nincs szuksege egy gyava pasira, es akiket ilyennel el lehet ilyeszteni az nyilvan az
2011. szept. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem nem egy bolcs hùzàs. Nekem a fiù kèrdezte ezt elso randin... Hhàt, nèztem egy nagyot.
2011. szept. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
62%

Jajj, mennyi buta válasz...

Ezek a tipikus nők, akik nem mernek ilyenről beszélni, mert gáz...aztán amikor járnak vagy 10 éve de a házasság vagy közös gyerek még szóba sem került akkor sírnak. HA tényleg tetszik valaki (márpedig tetszik, ha randira kerül a sor) akkor nem rémíthet meg ilyesmivel. tiszta lappal játszik. Szerintem minden kapcsolatnak így kellene indulnia, hogy tisztázzák ki, mit akar az élettől.

23N

2011. szept. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
39%
Én azt nem értem, miért kell szívrohamot kapni a pasiknak a gyerektől.A pasik nagy része is akar gyereket, senki nem mondja,h két héten belül. Ezzel a nő csak jelzi,h komolyak a szándékai, és a reakcióból ő is látja,h a pasi csak meg akarja hágni.
2011. szept. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
81%
Attól függ. Ha mondjuk abban a korban van és arra kíváncsi hogy valaha a büdös életben szeretnél-e gyereket, akkor miért ne? Ha egy olyan pasival kerül szembe, aki sosem akar, ő meg tudja hogy majd egyszer igen, akkor mi a fenének fecsérelje a drága idejét. Egy férfi tud csinálni gyereket ameddig áll neki a cerka, a hímivarsejtek folyamatosan újra termelődnek. Egy nőnek a petesejtjei viszont adottak, vele együtt öregszenek. Ahogy gyereket kihordani sem lehet egy könnyű fizikai "munka". Szerintem nincs benne semmi ha megkérdi hogy tervezek-e valaha családalapítást, x időn belül akár. Persze gondolom nem úgy tette fel a kérdést, hogy: Kázmér, csinálnál nekem gyereket?
2011. szept. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Csicsike78 ***** válasza:
43%
És konkrétan mit beszélt a gyerekvállalásról?
2011. szept. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
43%

Kár volt elmondanod neki,

hogy milyen jól állsz anyagilag!!

2011. szept. 11. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!