Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy nő már a megismerkedés napján a gyerekvállalásról beszél?

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 07:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Hátsz, ha már koros és késésben van érthető, de amúgy csak elijjeszti a delikvenst. :) Csak óvatosan!! Attól, hogy neki jó partnernek tűnik az illető ilyen téren is, még nem biztos, hogy ez detto így van visszafele is. :)
2011. márc. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
72%
Egy normális, hűséges nő, aki hosszútávra tervez. És az olyan nőről mi a véleményed aki már a megismerkedés napján a házadat akarja magára írattatni, másnap meg már mással kefél?
2011. márc. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%
Igen. Lehet hogy nagyon szeretne gyereket, de "ajtóstól ront a házba" szval elijeszti az új párját.
2011. márc. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen nő felelőtlen. Csak akkor szabad gyereket vállalni,ha egy kapcsolat szilárd. A gyereknek családban kell felnőnie! Elég baj,ha egy nő mindenáron anya akar lenni,a gyerek érdekivel pedig nem törődik.

A férfit biztosan elriasztja ezzel.

2011. márc. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
nyilván érdekli a véleményem a dologról azért kérdezi. normális keretek között ezzel nincs semmi baj.
2011. márc. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
88%

Attól függ. Felhozhatja általánosságban (szeretnék majd 2-3 gyereket), ez szerintem nem olyan nagy gond, illetve arra jó, hogy kiderüljön, ha a pasi egyáltalán nem szeretne. Ez azért fontos kérdés és legalább ilyen szinten nem árt minél előbb tisztázni, hogy ne házasság után derüljön ki, hogy a másik egyáltalán nem akar babázni.

De van a másik verzió, amikor már az elején nyomatja a gyerek-témát. Ebben az esetben, ha pasi lennék, erősen elgondolkoznék azon, hogy nem csak egy gyerekcsináló gép kell-e neki.

2011. márc. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Én 17 voltam, a később már férjem 15, mikor megismerkedtünk. Az első nap elmondtam az élet-terveim, abban volt gyerek. Ő is elmondta, abban nem volt se házasság, se gyerek, mégis nekivágtunk, mert megszerettük egymást. Erre 18 volt, mikor Ő! kérte meg a kezem, és még nem volt 20 se, mikor Ő! kérlelt, hogy legyek a felesége, és el is vett. Nemrég azt mondta, megérett a gyerekre, és egy hónap múlva már pociban is volt :D

Ilyen is van.

24/kismama :)

2011. márc. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Nincsen ezzel semmi gond! Mi is ebben a helyzetben vagyunk a párommal, mivel én 25 vagyok ő 43. Tehát ha gyereket akarunk eléggé bele kell húznunk a gyerekcsinálásba, mivel 40 fölött elég kockázatos a szülés. Személy szerint nekünk sürgős
2011. márc. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
azt hogy szálj be az első taxiba és mond neki hogy hajtson...
2011. ápr. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fel akarja mérni a terepet, csak az a gáz, hogy szinte nem párt, hanem apát keres a leendő gyerekének.
2011. szept. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!