Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki érti? (bőv lent. )

Valaki érti? (bőv lent. )

Figyelt kérdés
Én is egy anyuka vagyok, és nemrég hallottam egy ismerősömtől, ahogyan a gyermekével beszélgetett, hogy ha majd 60 évesen pl. tolószékbe kerül, meg pelenkázni kell, meg minden, nehogy beadja egy idősek otthonába, kötelessége lesz, őt gondozni. Én is szülő vagyok, de én ilyet egyszerűen nem tudnék elvárni a gyermekemtől, hogy arra menjenek el a fiatal évei, hogy engem gondozzon... valamennyire elvenném az életét, persze lehet nekem jobb lenne, de én már addigra éltem eleget, meg minden. Nem értem egyszerűen ezt a felfogást tényleg, sok esetben. Az ilyen családokban nincsen független szeretet? Mert én nem azért tartom el a gyerekem, hogy majd x évesen felhándigáljam neki, hogy bezzeg én pelenkáztalak.
2011. márc. 13. 14:18
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Azt meg sem említem, hogy naprenden van velük az ordibálás, egymással is ott marakodnak ahol tudnak.. verni ugyan nem verik őket, de van az úgy, hogy két napig elfelejtenek vizet adni nekik, nem cserélnek pelenkát, be lehet rakni a katétert is sokféleképpen, stb.


Ostobák vagytok, gyerekek. Ostobák, felelőtlenek, és gonoszak.

2011. ápr. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kioktatást, de nem ezt kérdeztem. Remélem azért örülsz magadnak, hogy te mennyivel felettünk állsz.
2011. ápr. 5. 19:59
 23/24 anonim ***** válasza:
9%

Én annak nem örülök, hogy huszonévesen egy összetett mondatokból álló egyszerű, magyar nyelven írott szöveget nem vagy képes értelmezni.


De, ezt kérdezted. Azt kérdezted, hogy miért várja el valaki attól akit felnevelt, hogy ne lökje egy elhasznált szardarabként ebek harmincadjára, csak hogy ne kelljen vele foglalkozni.

Azért várja el, hogy ne járjon úgy, ahogy leírtam. Mondjuk mert esze van, meg kicsit többet látott a világból, mint te.


És igen, feletted állok értelmileg, érzelmileg, empatikusan, meg mindenhogy. Éppen ezért nem remélem, hogy rosszul érzed magad tőle. Ez egy egyszerű tény.

2011. ápr. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Örülnék, hogyha huszonéves lennék!
2011. ápr. 6. 20:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!