Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem ciki ha valaki a pasija...

Nem ciki ha valaki a pasija pénzére felvágóskodik?

Figyelt kérdés

Van egy rokonom aki összejött egy nagyon gazdag pasival, és kb 1 hónap múlva születik meg a gyerekük. Folyton azzal dicsekszik, hogy a babakocsit Milánóból rendelték, most kapott egy BMW-t mert a vadiúj Opeljába nem férne be a babakocsi, 300 nm-es házat vettek, úgy öltözik mint egy r*bi és dáma keveréke.


Nem vagyok rá irigy, mert az én szüleim is biztosítottak nekem mindent amire szükségem volt (ez a lány gyerekkorában eléggé nélkülözött) de szerintem ez olyan nevetséges dolog, hogy még csak nem is arra a pénzre büszke amiért ő dolgozott meg, hanem arra amiért a pasija. Használja persze, költse amire akarja, de ezzel úgy gondolom lejáratja magát.


2011. márc. 11. 21:06
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
73%
Valószínű pont az az oka, hogy nélkülözött, talán nem megbántani akar, csak örömmel tölti el, hogy most jól él és ezt veletek is meg akarja osztani. Az meg hogy hogy öltözik hát istenem, mindenkinek más tetszik). Ne haragudj rá:)
2011. márc. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem ez gusztustalan a részéről.

Oké, örül, mert ki ne örülne annak, ha bármit megengedhetne magának-de én óvatosságból inkább tartanám a számat...

2011. márc. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
71%
Ja, nem vagy irigy, csak annyira foglalkoztat, hogy még ide is kiírogatod...;)
2011. márc. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
66%

Most mondd már, az a gyerek nem a pasié is? Vagy úgy tette volna jól, hogy a gyerekkocsi egyik oldalát ő vette volna a bizományiban 3500-ért, a másik felét a pasi 350 ezerért?

Nincs egy csipetke lenézés ebben a kérdésben? Ha nem így lenne, kiírtad volna ezt a kérdést?

Az öltözködésről pedig: a pasijának biztos így tetszik, különben nem őt választotta volna.

2011. márc. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

De a pasié is a gyerek, és nem kell hogy 3500 Ft-os babakocsit vegyen, de ne mondja már senki hogy csak Milánóból lehet rendelni babakocsit.

És tényleg nem vagyok irigy (mégis mit kezdenék egy Milánóból jövő babakocsival, vagy egy 300 nm-es házzal mikor bőven elég takarítani azt ami nekünk van?) nem erről van szó, hanem hogy nagyon elfelejtette azt hogy egy kőbányai 10 emeletes panelban lakott még 1,5 évvel ezelőtt is, és mivel most jól fut neki a szekér, nagyon elszállt. Jó, persze, ez egy tündérmese, de ez minden a pasié. És mi lesz ha szakítanak? Akkor meg majd megy vissza az anyjáékhoz Kőbányára. Azokhoz akiktől teljesen elfordult, mert ők nem elég jók már számára...

2011. márc. 11. 21:36
 6/36 anonim ***** válasza:
73%

Lehet, hogy mindketten úgy gondolják, hogy nem én pénzem te pénzed, hanem a mi pénzünk.

Amúgy nem, nem ciki. Ő dolga.

2011. márc. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
86%

"nagyon elfelejtette azt hogy egy kőbányai 10 emeletes panelban lakott még 1,5 évvel ezelőtt"

Nem értem, miért kellene beleragadni abban, ami másfél éve történt. Elmúlt. Már nem ott lakik. Ha van miből vegye, ha el kell mondania fűnek-fának, tegye, ha neki ettől jó.

Én nem értem mi bajuk van az embereknek, hogy folyton olyan kérdések kerülnek ki ide, hogy nem ciki-e, hogy xy ezt meg azt csinálja. NEM, nem ciki, hacsak ő nem tarja, annak, más véleményére meg sz*rni kell, különben az ember még levegőt is csak akkor vehet, ha előtte megkérdezi, hogy bocs, nem ciki, ha lélegzem???

:S

2011. márc. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
78%
Egyáltalán nem értesz a babakocsikhoz. Milánóból jóval olcsóbban meg lehet hozni, mint itt ugyanazt megvásárolni a Brendonban. Egy jobb kocsinál 100ezret is lehet spórolni.
2011. márc. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
16%

Tipikusan az női tipús aki kinézi a gazdag csókát, szül neki,aztán használja a lóvét,figyeld meg ha valamiért a pasi majd elveszti a pénzét a csaj otthagyja egy másikért,a gyerek csak eszköz nekik...

ÉLŐskődő r*bancok...Én is ismerek ilyenekett,nincs gerincük,csak számológép a fejükben...

2011. márc. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
76%
Mindenki változik valamilyen szinten ha kitör a szegénységből. Én is egy nagyon gazdag ember vagyok, a feleségem szegény volt mielőtt hozzám jött volna. Azóta másként gondolkodik ő is az életről, más társaságokba jár, mások az értékrendek. Természetes számára ha valami olyanról beszél, amit más nem tehet meg, mert ebben él. A két fiunk is más világban nevelkedik mint az átlag, ebbe születtek bele. Ez az egész addig teljesen természetes, amíg nem kezd valaki nagyon bunkón viselkedni másokkal csak mert gazdag. Én itt nem ezt látom, a kérdés alapján legalábbis.
2011. márc. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!