Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvált anyukák? Ennek mi az oka?

Elvált anyukák? Ennek mi az oka?

Figyelt kérdés

Első sorban olyan anyukákhoz szól a kérdésem, akiket megcsalt a férjük és összeköltözött az új nővel.

De természetesen mások véleményére is kíváncsi vagyok.

Szóval engeditek a gyerekeket az apukához és az új nőhöz, vagy csak az apuka mehet, és csak az apukával találkozhatnak a gyerekek?

Ha csak apukával akkor miért?

Én az új nő vagyok.

Páromnak vannak lányai, de nem jöhetnek ide, nem beszélhetek velük.

Pedig a lányok ismernek, és a nagyobbik szeret is.A kisebbik leányzó nem igazán tudja eldönteni, egyik nap jönne, másik nap nem.

A nagyobbik lánnyal leveleztem, és az anyuka megtalálta a levelet.Teljesen fel van háborodva, hogy mi az hogy bárhogy is tartja velem a lány a kapcsolatot.

Oké hogy utál engem, meg megvan rólam a véleménye, ez természetes, na de attól még engedhetné a gyerekeket, ha már ők is szeretnék.

Amíg nem költöztünk össze, és még párom exe nem tudott rólam, találkoztam a lányokkal.Örültek ha jöttek hozzám, ha elmentünk együtt valahova.


Nekem ez csak azért is furcsa, mert az én szüleim is elváltak, de anyám engedett apu új nőjével is.

Úgy volt vele ha jól érzem magam, akkor miért ne, ha meg nem akarok menni úgy sem fogok.


Miért lehet ez, aki nem engedi a gyerekeket, miért nem?


Kérlek titeket hogy a kérdésre válaszoljatok, és ne szitkozódjatok, hogy miért szakítottam szét egy családot.Köszönöm.


2011. márc. 11. 21:03
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Hm, egy esküvő két tanuval hétköznap, és ingyenes. Ha meg összejön a pénz, bulizni lehet évek múlva is. Így ez még kifogásnak is gyatra. Gondolod, akivel majd téged csal, annak azt meséli, hogy köztetek minden a legnagyobb rendben?
2011. márc. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
24%

21:39

Miért kellene 2 tanús esküvőt tartaniuk, ha nem erre vágynak? csak hogy bizonyítsák, hogy minden oké? Kinek? Neked?? Oo


Ez a "ha a másikat megcsalta, téged is meg fog" ez akkora ökörség!

Meg ez a "Majd meglátod, hogy téged is megcsal!". Ez mi? Sértett önérzet? Félelem? Honnan jön ez?? Nem értem.

Tény, hogy vannak pasik, akik zsigerből egyszerűen ilyen félrelépősek. De attól, hogy valaki egy bizonyos kapcsolatban félrelép, nem jelenti azt, hogy mindig mindenkit meg fog csalni!

2011. márc. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Na köszönöm kedve utolsó gyorsabb voltál nálam! :)


Teljesen ez a véleményem nekem is?Kinek bizonyítsak egy 2 tanús esküvővel?Nem vágyom rá!!

Már csak azért sem, mert én az esküvőmet szeretném nagy bulival megünnepelni, azt meg aznap tudom.

Ha nem aznap van, akkor az már nem az eskünek a bulija.

Ez kb. olyan hogy idén diplomázol, aznap iszol egy pezsgőt, majd 5 év múlva csapsz egy nagy bulit a diplomád örömére...

Vagy akkor tartsak 2 esküvőt?Egyet holnap hogy legyen egy papírunk, egyet meg ha majd lesz pénzünk?

Mellesleg ha olvastál van egy kisfiunk, nászútra nem vinném, ahoz meg még kicsi hogy 2-3 hétre itthon hagyjam a nagymamával.Mert igen nászútra sem a szomszéd panzióba szeretnénk menni, hanem valami egzotikus helyre 2-3 hétre.

Vannak álmaink amiből nem engedünk, inkább várunk.

Egy szóval nem mondtam hogy a párom mondta hogy halasszuk el, hanem közös megegyezés volt.


Na meg mit számít hogy nincs papír, ha most a megcsalás részét nézzük sztem egy papírfecni mit sem számít.


Na meg hogy mit mond ő, persze hogy nem mondja egy pasi azt a szeretőnek hogy jóban van az asszonnyal.

De ha olvasnál, és nem csak azért írnál hogy jól megmond a magadét, akkor láttad volna hogy azokat amiket tudok nem csak a páromtól tudom, hanem a párom exétől és a nő testvérétől is.

Őszíntén, ha a testvéredet megcsalná a férje, te azt mondanád a sógorod szeretőjének, hogy örülsz a kapcsolatuknak, és hogy rossz volt nézni ahogy a tesód megnyomorítja lelkileg a sógorod?Mondanál ilyet ha nem igaz?


De amúgy még jó hogy kértem hogy mellőzük azokat a válaszokat, hogy milyen szemét vagyok meg hogy úgy is megcsal téged is!

2011. márc. 12. 22:37
 24/26 anonim ***** válasza:
76%

A vér nem válik vízzé.

Bár ez már egy elcsépelt közmondás, de érdemes Kérdező a saját érdekedben nem homokba dugni a fejed. Ha bárminemű konfliktust a párod megcsalással old meg, az nem kifejezetten megnyugtató. És habár abban igazad van, hogy ha két ember között minden klappol, akkor nem kell attól tartani, hogy félrelép, node mindannyian tudjuk, hogy egy kapcsolatban- még a tökéletesekben is- vannak hullámvölgyek, amelyek elkerülhetetlenek. Olyan nincs, hogy valami mindig, minden körülmények között felhőtlenül gondtalan.

De őszintén kívánom Nektek a legjobbakat, hiszen az a kapcsolat akkor már úgy tűnik, eleve halott volt.


A volt feleség reakciója pedig egyfelől természetes, másfelől önző. De végül is ő is ember, aki elkövet hibákat, és itt most azt a hibát követi el, hogy eltiltja a lányokat attól az embertől, aki számára a félresikerült párkapcsolatának a bizonyítéka, viszont a lányok kedvelik. Ellenben a párod is hatalmasat hibázott, amikor a gyermekei anyját csalta. Még is, itt mindenki az anyát szidja, hogy hisztis, bosszúálló. Miért, a párod micsoda?

2011. márc. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
78%

Azt hiszem a kérdező esetében nem lehet azt mondani, hogy ha a pasi az előző kapcsolatban a konfliktusra megcsalással reagál, akkor őt is meg fogja csalni. Ugyanis kiderült, hogy a pasi nem a konfliktus miatt csalta meg az előző nőt, hanem azért mert eleve kényszerből volt vele, konkrétan azért mert jött a gyerek. Na most mindenki tudja, hogy ha valaki szánalomból marad valaki mellett, akkor azt nem lehet igazi társkapcsolatnak hívni. És akkor nyilván előbb utóbb jönni fog egy szerelem.


Amit viszont nem értek, hogy mi romlott el az exnél. Én úgy értettem, hogy eleinte ezek szerint nem volt veled ennyire ellenséges nem? Nem lehet hogy valamit félre magyarázott és utána lett ilyen?

2011. márc. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Mindig is ellenséges volt, amin nem is vagyok meglepődve, mert ez természetes.

Egyszer muszáj volt beszélnünk egymással (hosszú a sztori hogy miért, a lényeg az hogy párom külföldön volt és se ő se én nem tudtunk róla semmit, és ezért vettük fel egymással a kapcsolatot hátha valamelyikünk tud valamit.)

Na és akkor beszélgettünk el a dolgokról, elmondta hogy valahol nincs meglepődve a történteken, mert tisztába van azzal hogy ő rontott el mindent, de bízott benne hogy ez nem fog bekövetkezni.Meg megpróbált meggyőzni, hogy lépjek ki a kapcsolatból.

De ekkor még velük élt a párom, úgy hogy ő úgy érezte hogy még ha csak egy kicsi is, de van remény.

Aztán amikor hozzám költözött, rájött hogy nincs mit tenni.


Igen valóban nem csak egy konfliktus volt köztük!Meg nem olyan jellegű hogy nem tudtak kiegyezni a függöny színébe(persze ezt képletesen értem).Ennél sokkal nagyobb és sokkal több gond volt.

2011. márc. 14. 11:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!