Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ebből kijönni...

Hogyan lehet ebből kijönni egy hónapig?

Figyelt kérdés

Van 30 ezer ft-om.

Ebből kell megoldani a kaját, ami kell a háztartásba, mosó tisztítószer stb...

a lányomnak a négy németóráját, ami 4x1500 ft.

Aztán a fiúnak nadrág kéne, mert már boka lengős, a lánynak meg egy -két felső, már hetek óta igérgetem neki, de nincs rávaló...

Ha jön(?)a jóidő cipő(k) is kell(enek).

Már nem tudom mit tegyek.Lassan be sem merek menni a boltba..


2011. márc. 11. 09:37
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
Mennyire rossz a lányod németből? Én szintén 17 lány vagyok, haladó németes, nulladikkal meg mindennel, nemsoká nyelv vizsgázni is megyek... (alapfokú megvan, de az csak szobadísz xD) Talán segíthetnék neki, attól függően, hogy mennyire szörnyű a helyzet. Ha korrepetálni kell, akkor szívesen, ha nyelvvizsgára felkészíteni, azt sajnos nem:S De hátha tudnék segíteni. Pláne, hogy szintén Szolnok megyei vagyok.
2011. márc. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 A kérdező kommentje:

Köszi, aranyos vagy.

Középfokúra készül.

2011. márc. 12. 09:41
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!