Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ebből kijönni...

Hogyan lehet ebből kijönni egy hónapig?

Figyelt kérdés

Van 30 ezer ft-om.

Ebből kell megoldani a kaját, ami kell a háztartásba, mosó tisztítószer stb...

a lányomnak a négy németóráját, ami 4x1500 ft.

Aztán a fiúnak nadrág kéne, mert már boka lengős, a lánynak meg egy -két felső, már hetek óta igérgetem neki, de nincs rávaló...

Ha jön(?)a jóidő cipő(k) is kell(enek).

Már nem tudom mit tegyek.Lassan be sem merek menni a boltba..


2011. márc. 11. 09:37
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
86%
De miért csak annyi van? Sajnállak. Ha milliomos lennék akkor segitenék, esküszöm. De sajnos nem vagyok:(
2011. márc. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%

Hát sajnos 30 ezerből ennyi minden nem fog kijönni! Gondolom ennetek is kell! Mondd meg a gyerekeknek, hogy tudod, hogy megígérted, de most akárhogy is akarod, nincs rá pénz. A következő hónapban már kevesebb lesz a rezsi, már csak a fűtés miatt is, akkor majd megpróbálod megvenni!

A kaján úgy tudtok spórolni, hogy egyetek több krumplit, tésztát. Ezek viszonylag olcsóbbak és laktató ételt lehet belőlük főzni!

Nincs esetleg a gyerekeknek olyan ruhája, amit már kinőttek, de még normális állapotban van? Esetleg meg lehetne próbálni eladni őket valamennyiért! Az árát meg beletenni az újba!

2011. márc. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek el turiba, ha nagyon muszáj a ruha. Ha csak divatolás miatt kell, akkor értse meg a lányka, hogy nincs. A németóra erre a hónapra kimarad, tanuljon addig egyedül. Tisztítószert saját márkásakat vegyél, ugyanolyan jó, csak olcsóbb.
2011. márc. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 Tinker Bell ***** válasza:
91%

Szégyen, hogy manapság egyre több itt az ilyen kérdés. Félre ne értsd nem a te szégyened, hanem az országé!


Én drágának tartom azt a német órát, de gondolom nincs más lehetőség.


A ruhákat cipőket meg tudod pár forintért is oldani, ha elmész egy-két turiba!


Kajákból is inkább a cégek saját termékeit válaszd és nagyon nézd meg az egységárakat, miből melyik éri meg jobban. Próbálj olyan ételeket főzni, amiből tudsz későbbre is elrakni.

2011. márc. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:

Mert mire mindent kifizetek ennyi marad.

Sajna nincs...mindet agyon hordták már...

Igen, a fűtés a nagyon sok..azt várom már, hogy ne kelljen annyit fűteni..

2011. márc. 11. 09:48
 6/42 anonim ***** válasza:
58%

Hát...nehéz! A lány német órájára kell a 6000 Ft.Ezt nem tudnám megtagadni.A fiúnak turiból egy jó nadrág,ha esetleg olyan már a gyerkőc,akkor a tudta nélkül onnan.Ha a lányodnak ígérgeted a felsőt,akkor valszeg annyira nincs rá szükség,így neki meg kell mondani,hogy az még húzódni fog vagy nem jár németórára,ami viszont fontosabb.A cipő ebben a hóban még nem kell,így az majd csak később.A kaját meg már írták,hogy olcsóbb kaja kell.

Sajnos addig szabad nyújtózkodni,amíg a takaró ér.És ezt meg kell tanulniuk a gyerekeknek is.


Egyébként mindig ennyi vagy csak most?

2011. márc. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:

Nem követelőzőek, ruhát cipőt mindig akkor veszünk már, amikor nagyon muszáj..

Holnap is menne a lány egy barátnője fellépésére, és semmi ilyen jobb cucca..

2011. márc. 11. 09:51
 8/42 anonim ***** válasza:
100%
Én csináltam már azt ,hogy a családit a gyermekemnek adtam,abból vette meg magának a ruhákat,meg az egyéb,számára fontos dolgokat,a kaján kívül.Én a magam pénzéből a kaját,tisztálkodó szereket vettem.Így is jól kijöttünk,nem volt vita és megtanulta beosztani a pénzt.
2011. márc. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:

"Mondd meg a gyerekeknek, hogy tudod, hogy megígérted, de most akárhogy is akarod, nincs rá pénz."

Megmondhatja nekik, de ha kell, mert nincs más, vagy szétment, vagy kinőtte? Hiába olyan értelmes az a gyerek, hogy biztosan megérti, mégiscsak kell a lábára egy cipő, amibe suliba jár...Mert oda muszáj.....

De ha nincs miből megvenni? Ki a .... törődik ezzel? Mármint a szülőkön kívül! Senki.... sajnos :(

2011. márc. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%
a 4X1500-at tedd félre a lányod német órájára. Ha a lánynak vannak ruhái éppen csak újat akar mond meg neki, hogy sajnálod, még mindig nem telik rá, jóideig nem is fog, de ha akar valamit legfeljebb megveszi magának. A fiúnak nézz valami nadrágot turiban 1000 alatt kijössz igy, nadrágügyileg. Cipőt szintén nézd meg a turiban, vagy ismerősöknél kérdezz körbe használt, de jó állapotú, cipő - ruha ügyben...
2011. márc. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!