Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ebből kijönni...

Hogyan lehet ebből kijönni egy hónapig?

Figyelt kérdés

Van 30 ezer ft-om.

Ebből kell megoldani a kaját, ami kell a háztartásba, mosó tisztítószer stb...

a lányomnak a négy németóráját, ami 4x1500 ft.

Aztán a fiúnak nadrág kéne, mert már boka lengős, a lánynak meg egy -két felső, már hetek óta igérgetem neki, de nincs rávaló...

Ha jön(?)a jóidő cipő(k) is kell(enek).

Már nem tudom mit tegyek.Lassan be sem merek menni a boltba..


2011. márc. 11. 09:37
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:

Szolnok megye 17 éves mult.

Az a baj, hogy a fiú ki nem állja a farmert.Csak ezeket a gumis derekú gatyákat szeretni.De mivel eléggé magas, de nagyon vékony, írtóztosan nehéz neki nadrágot venni..

Télire pl úgy szoktam, hogy a piacon van egy ismerősöm aki iyleneket árul.

Már ilyenkor szólok, hogy kelleni fog.Így tavasszal, és nyáron beszerzem neki köv.télre a vastag nadrágokat.

Vagy többszörre fizetem ki.

2011. márc. 11. 10:21
 22/42 anonim ***** válasza:
79%
Szia. Én voltam a politizálós az előző oldalon. Juteszembe! Ott nincs KIK nevezetű akciós ruhaüzlet? Ott pont olyan gatyák vannak, amit keresl, olcsón.
2011. márc. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
100%
9,55-ös vagyok! Nálunk a KGS-piacon (még mindig így hívjuk) szokott árulni egy idősebb házaspár - Mezőtúrról - saját maguk varrják és adják el a ruhákat. Nadrágot kizárólag gumis derekút varrnak. (Szakképzettek) Minden nadrág 2000 Ft. Ha nálatok is van ilyen piac, próbáld megkeresni őket. Én nadrágot kizárólag náluk veszek.
2011. márc. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:

Szolnokon van ilyen Kik, de én drágállom...meg a minősége is vacak,szerintem...olynan nyúlós, semmilyen tertású ruhákkal találkoztam ott.

Ja egyszer akartam ott a lánynak farmert venni, 6 ezerért volt a legolcsóbb...

2011. márc. 11. 10:49
 25/42 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2011. márc. 11. 10:50
 26/42 anonim ***** válasza:
79%
turkalo, a lanyka meg tanuljon otthon egy ora nemetet minden nap ha ennyire nincs penz nagy luxus a magantanar.
2011. márc. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
100%
Irtad a lány 17 éves. igaz hogy én 30, de lánykori (divatos 2 évvel ezelötti) cuccaimat szivesen odaadnám ha vékonyka a lány jó rá. én 165cm 48kg voltam. szülés után 66 vagyok sajnos igy a sok szép ruhám már nem jo. szivesen odaadom ha jó a lányodnak.
2011. márc. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:

Köszönöm, aranyos vagy.Kb olyan magas ő is.

És eléggé vékony.S-M vagy 36-os ruhái vannak, a nadrágok meg 28-30 között.Bár, most hízott kicsit..

2011. márc. 11. 11:01
 29/42 anonim ***** válasza:
29%

A 9:58-as kommunistának üzenem, hogy nem lennénk ekkora nagy kakiban, hogyha a "kedves" kommunista társai 8 évig Gyurcsány vezérlete alatt nem zsebeltek volna be minden pént. Ez nem a kapitalizmus hibája, hogy ekkora a csőd. Én pedig köszönöm szépen, elég volt a szocializmusból, inkább küzdök egy kicsit többet, de legalább azt hallgatom/nézem/olvasom, amit akarok, azt MONDOK amit akarok, a boltban nem csak 2 féle dolog közül választhatok és elutazhatok KÜLFÖLDRE ha tehetem. Senki nem zár börtönbe a véleményem miatt, és ha valamilyen törvény nem tetszik, nyugodtan elmehetek tüntetni, amíg békésen csinálom. Nem volt jobb a szocializmus egy fikarcnyival se, és a kapitalizmusnak is megvannak a hátrányai (kegyetlen dolog a természetes szelekció), de ha nem lett volna a Gyurcsány-éra és a kommunista MSZP, most rohadtul nem tartanánk ott, ahol! Ennyit a te áldott jó rendszeredről! Ja és még valami: szerinted Rákosi meg Kádár nem zsebelt be semmit? Ne legyél már ennyire naív!! Ugyanúgy loptak, amiért talán a paneles borzalmakban lakók nem sínylődtek annyit, de a mezőgazdászok annál inkább! Főleg, amikor muszáj volt teljesíteni a tervet, és ha a malac nem annyit fialt, amennyit kellett, a semmiből kellett megvenniük a többi malacot, nehogy megbüntessék! Neked ez egy emberséges rendszer? Ha igen, akkor te nem vagy ember.


A KÉRDEZŐNEK:

Ne haragudj, de ezt nem bírtam nem elmondani, viszont válaszolok a kérdésre:

A tészta, rizs és krumpli tényleg nagyon jó ötlet! Még ilyenkor egész jó áron van a répa is. Lehet venni paradicsompürét konzervben, ebbe nem kell feltétlenül darált húst tenni, jó ám az olcsóbb felvágott, esetleg párizsi is, ez egy egész olcsó étel. De a neten van egy csomó recept, hogy hogyan főzhetsz olcsóbban.

Az is jó, ha a kenyeret magadnak sütöd! A liszt még nincs olyan vészes áron, ahhoz nem kell más, csak víz és élesztő meg egy kis só. Nem kell kenyérsütő gép sem, és a neten szintén vagy egy csomó recept hozzá.

A ruháról: van ám gumis derekú naci a turiban is! A múltkor nagyon jó kis tréningnadrágokat láttam az egyikben 350 forintért, bár ez Kecskemét, de meg kell próbálni nálatok is a turikat, hátha van. Cipő még egy picit ráér, áprilisig biztosan! A németre tényleg jó, amit az egyik válaszoló írt: adjon két órát 4 helyett és több házi feladatot!

A tisztítószerekről: Az ecet remek vízkőoldó! Büdös, mint a fene, az igaz, de ha leöblíted, utána már nem marad sokáig ott a szag! Az ecet pedig ugye olcsóbb, mint a takarítószerek ;)

Most hirtelen ennyi jutott eszembe, de ha van még valami, akkor rögvest megírom!

2011. márc. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:

Oké, semmi baj...a véleményéhez mindenkinek joga van.

Talán csak annyit, hogy régen egy picivel több értéke volt az embernek???

Nem tudom én akkor gyerek voltam...

Anyám ha banánt akart venni 2-3 óráig is sorba állt...és lehet hogy hiába...

Viszont amikor elkezték építeni a "nyg házat" akkor 350 ezer ft-ból felépítettek egy 98 m2 házat.

Beírtak mnden félét, hopgy ez is meg van az is...aztán semi se volt.

Kijöttek a pán cégétől, és kérdezték alista alapján hol vannak a cuccok...apám csak hebegett.aztán mikor kiderült van 3 gyerek, akkor rögtön jött a segítség is, hogy ajj ezt eddig miért nem mondta?és meg is kapták a pénzt.

Ezt ebben avilágban már senki sem teszi meg.

ha nem tudsz fizetni, mehetsz, akát 6 gyerekkel is.

Bát, ezeknek arészletezésébe már tényleg nem menjünk bele.

Köszi a tanácsokat, ötleteket, köszi hogy írtatok.

2011. márc. 11. 11:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!