Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg neki...

Hogyan mondjam meg neki megbántás nélkül?

Figyelt kérdés
Tesóm a barátjával 8 hónapja vannak együtt és az első 3 hónapban tényleg jó volt a sráccal beszélgetni...de az utóbbi időben konkrétan 5 hónapja már semmi nem olyan kérdezd valamit vagy éppen beszól valamit és visszavágnék vagy válaszolnék neki a kérdésre már tesómmal foglalkozik és nekem ez nagyon nem tetszik.. Hogyan adjam tudtára anélkül hogy megharagudjon hogy úgy gondolom hogy az utóbbi időben egy kicsit elszaladt vele a szekér és nem tetszik ahogyan beszél velem???
2011. márc. 11. 09:09
 1/10 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem bőven elég ha csak a tesóddal foglalkozik a barátja.

Mi a frászt akarsz te tőle? Ha nem akar veled beszélni, akkor nem akar, nem a te pasid.

Hagyd őket békén, és foglalkozz a saját barátoddal, vagy ha nincs, keress egyet, és nem fogsz mással foglalkozni.

2011. márc. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Én sem értem miért kéne téged pátyolgatnia a srácnak. Keress magadnak sajátot, hagyd békén őket, nem miattad van ott, érthető, hogy tesóddal foglalkozik.
2011. márc. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Ha nő vagy,akkor gondolj bele,hogy a tesódnak milyen lenne az,ha veled is annyit foglalkozna,mint vele? Lehet pont azért viselkedik így,mert ezzel akarja mutatni a tesódnak,hogy te nem érdekled, csak ő.
2011. márc. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%

Első kettő mindent leírt. Miért akarod, hogy veled foglalkozzon tesód helyett? Az ő pasija, vele kell törődnie, rá kell figyelnie.

Beleszerettél a pasiba? Le akarod nyúlni??

2011. márc. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én testvérem barátja ilyen: ha kérdez rólad valamit, és nem válaszolsz rá két szóban, azonnal bele vág és teljesen másról kezd el beszélni, általában arról, hogy milyen rossz neki. Ezen felül ez egy nem dohányzó ház, nem dohányzó emberekkel, várandós nővel, ő fogja kérdezés nélkül rágyújt. Mikor meg lett szólítva érte megsértődött és azóta kb 2 hete nem láttuk.

Ha gondolod finoman közöld vele, de az ilyen embereket nagy ívben le kell ejteni. Nem érdemes értük könnyeket ejteni.

2011. márc. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem kellene veled foglalkoznia. Az éppen elég, ha pl a konyhában vagy folyosón, nappaliban ha összetalálkoztok, akkor beszéltek pár szót, hülyültök, stb, de ezen felül mást nem várhatsz el tőle. A nővéredre kíváncsi, az ő vendége. Nálunk is így van ez.

A te barátod majd veled foglalkozik, a tesóddal nem.

Tényleg nem zúgtál am bele?

2011. márc. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Mit foglalkozol Te vele?:D
2011. márc. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tesód itt azt kérdezné, hogyan állítson le téged, mit tegyen, hogy végre leszállj a barátjáról, azt válaszolnám neki, hogy nagyon keményen ossza ki a fejedet! Vedd észre, hogy ott, ahol ők vannak, neked semmi keresnivalód, max. köszönsz a tesód barátjának, esetleg megkérdezed tőle, hogy van? De ennyi, és nem több! Foglald el magad mással, keress magadnak barátokat, keress magadnak fiút! Mit akarsz te ott tulajdonképpen? Szállj magadba és vonulj vissza!
2011. márc. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hűű, ezt megkaptad, kisanyám!
2011. márc. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne beszélgess vele.
2011. márc. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!