Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok és fiúk! Ti hogy...

Lányok és fiúk! Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
Lányok ti nem gondolkodtatok azon hogy a párotok exe jobb nő volt-e nálatok?persze a párotok azt mondja hogy "Te vagy nekem a legjobb nő" de ti nem érzitek azt hogy ez mégsem így van?mit gondolnak ilyenkor a fiúk?elfelejtik az exet és mindig a jelenlegi barátnő a legjobb?vagy hogy van ez?bocsi ha hülye a kérdés.
2011. márc. 7. 20:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem tudsz, de ne is akarj mindenben megfelelni se a férjednek, se pedig másnak. A férfiak a nőkben nem a meglévő, hanem a vágyott tulajdonságokat sokkal jobban szeretik. Ezért nézünk értetlenül egy férfit epekedni egy értéktelen, nem is szép nő után. Ha szeret, olyannak szeret, amilyen vagy.
2011. márc. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Láttam róla képeket.

Nem volt csinosabb nálam, mert nem szeretett nőiesen öltözködni, állandó bő póló, férfias cuccok. Az arca, hát az enyém se egy álom, de neki még furább volt.

Nos a belső tulajdonságokról sokat tudok, párom rengeteget mesélt, plusz neten is találtam róla valamit. (véletlen)

Agresszív volt az a lány, üldözésije is volt, nekiment páromnak, megalázta, ordibált vele, nem sűrűn volt jó kedve. Barátom persze nyelt, és tűrt, mert külföldről jött haza a lány, neten ismerte meg, de nem volt értelme, végül a lány dobta ki. Amit találtam neten, az egy fórum szerűség volt, ahol voltak ismerőseik, és tele hazudta az egészet, hogy barátom ájulásig verte őt, miatta tört el a keze, bármikor feljelentheti. (Miatta tört el, de nem szándékosságból, kiakarta valami személyes holmiját dobni, elé állt, taszította vissza, hogy talán mégse kéne és akkor esett el.)

Én 5 éve együtt vagyok vele, meg tudom cáfolni azt, hogy elvileg erőszakos lenne, még a pókokat is külön kérésre csapja le nekem, utálja a káromkodást, és nagyon lelkiismeretes.

Röviden ennyi, így tudom, hogy én vagyok neki jelenleg a legjobb, legszebb.

Amúgy gondolkodtam rajta, hogy jobb volt-e, de aztán hamar mesélni kezdett, hogy ne aggódjak.

2011. márc. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!