Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok és fiúk! Ti hogy...

Lányok és fiúk! Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
Lányok ti nem gondolkodtatok azon hogy a párotok exe jobb nő volt-e nálatok?persze a párotok azt mondja hogy "Te vagy nekem a legjobb nő" de ti nem érzitek azt hogy ez mégsem így van?mit gondolnak ilyenkor a fiúk?elfelejtik az exet és mindig a jelenlegi barátnő a legjobb?vagy hogy van ez?bocsi ha hülye a kérdés.
2011. márc. 7. 20:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

megvolt a szakitás oka,ami egyszer nem működött...tudod,felmelegitve csak a töltöttkáposzta...

hogy csinosabb volt-e? kit érdekel?

(lehet csinosabb volt,de hogy értelmes nem volt az fix:D többi nem számit,normális férfinél nem az dönt hogy B vagy D kosaras a melled...)

2011. márc. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha belém szerelmes, akkor bennem van valami, amit jobban, vagy ugyanúgy szeret, mint benne szeretett.

Ha nem lenne szerelmes belém, akkor gondolkoznék el, de ha szeret, akkor minek idegeljem magam? Oktalan stressz, nekem nincs szükségem rá.

2011. márc. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ezzel úgy vagyok, a legjobb nőt és férfit is ellehet hagyni. Nem mindig a szuper kinézet a nyerő. Nem voltam féltékeny egyetlen egy nőre sem. Ez nagyon távol áll tőllem. Mert aki mint én is kitudja hozni magából a maximumot, nincs kissebbségi érzete. Így kell gondolkodni.
2011. márc. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Hát, én úgy voltam egy lánnyal, hogy szerintem ő csinosabb, mint én, mert szőke és kék szemű, én meg barna-barna :D De ez csak azért van, mert nekem a szőke-kékszemű jobban tetszik, mint a barna, de mások szerint meg én nézek ki jobban... nem mintha az ilyenek számítanának.
2011. márc. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én annak idején egy színésznő "helyébe" léptem, mint feleség. Sohasem volt kisebbségi érzésem. A férjem vallomásában sem kételkedtem.
2011. márc. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Vannak olyan fiúk/lányok akiknek soha senki nem elég jó (saját tapasztalat), de azért úgy általánosságban mindenki igyekszik a jelenlegire fordítani teljes figyelmét.
2011. márc. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok egy nagy önbizalommal megáldva, de láttam minden volt barátnőjéről fényképet, van, akiket ismerek is személyesen és bátran merem állítani, hogy így ránézésre mindegyik csufibb, mint én. :) Amúgy valószínűleg én vagyok a nyerő, mert engem vett feleségül. :)
2011. márc. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%

Nem hülye a kérdés...

Szerintem a pasikban is megfordulnak ugyan ezek a kérdések.

Én úgy gondolom, hogy ha az exel való szakításnak jelentős oka volt, akkor a következő kapcsolat csak jobb lehet.

Persze lehet olyan pasinál is és lánynál is hogy még sokat gondol az exre, van ilyen.

De szerintem az sem baj ha az ex jobban nézett mondjuk ki, ha te sokkal normálisabb vagy.

A másik meg hogy szerintem nem szabad hasonlítgatni az exeket a jelenlegivel, mert minden ember más, minden kapcsolat más, mindenkiben más a jobb.

Nem hiszem hogy ha valaki lezárt egy régi kapcsolatot, akkor az új mellett is azon filózik hogy az ex mennyivel jobb volt.

Ha meg ilyet hallunk a párunktól hogy te vagy nekem a legjobb, akkor el kell hinni. Ha nem lennénk nekik jók, úgysem mondanák.

Érdekes kérdés, és nehéz megválaszolni, elgondolkodtató...

2011. márc. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem fordítsd le magadra a kérdést! Te, kérdező, ahogy visszagondolsz az exe(i)dre, ahogy akaratlanul összehasonlítod a jelenlegi pároddal, megkérdezed magadtól: "Ő jobb nő/pasi volt?" Nyilván nincs értelme ilyet kérdezni, ha anno ő volt az Igazi is, már nem az, mert valamiért kiszerettél belőle, nem működött stb.

Értelemszerűen nem hasonlítjuk össze a körtét az almával, a diósat a mákossal... mert nincs értelme, nem összehasonlítható!!!

Ha párod ugyanezt a kérdésedet visszakérdezné, te magad is azt válaszolnád, hogy ő az igazi és már a felvetés is sértő, hogy összehasonlítsd korábbi párjaiddal!


Egyébként pedig, ahogy egy korábbi válaszoló írta: egy "legjobbat" is el lehet hagyni... ha minden nap pl. Brad Pitt mellett ébrednél, egy idő után az is unalmas volna... :D

2011. márc. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
igen,tudom hogy butaság ilyeneken gondolkodni,de már azon agyalok, hogy mit tehetnék hogy neki én legyek a legjobb nő.én mindent a legjobban akarok csinálni,mindenkinél jobb akarok lenni neki,ő lehet hogy azt mondja hogy neki én vagyok a legjobb,és engem szeret,de igazából lehet hogy magamnak nem tudok megfelelni?a saját elvárásaimnak?túl perfekcionista vagyok és kishítű magammal szemben?
2011. márc. 7. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!