Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen típusú lányok vagytok?...

Milyen típusú lányok vagytok? Elegánsabb vagy inkább beültök egy kocsmába a haverokkal?

Figyelt kérdés
Az elegáns alatt azt értem, hogy szívesebben jártok elegáns helyekre, egy fiúval nem fogtok lefeküdni egy bérházban hanem elvárjátok, hogy hozzátok illő helyre vigyen vagy pedig bevállaljátok, hogy bérház és kocsmába is szívesen mentek. Remélem azért érthető voltam.
2011. júl. 22. 20:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Rám a 2 -jellemző.


De volt már olyan is,hogy hivatalos ügy miatt ,,kiöltöztem" (amúgy se állt távol ez se soha tőlem) és pár ismerős rám se ismert.

2011. júl. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én is inkább a második kategóriába tartozom:)
2011. júl. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a kis hangulatos, nem túl fényűző helyeket szeretem.
2011. júl. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én eléggé önmagamnak élek és azt teszem, amit épp jónak gondolok. Ha szeretek valakit, egyáltalán nem izgat, hogy hol vagyok.. (no jó, egy bizonyos határ azért van, pl bokor..) Ha úgy adódik, szívesen beülök egy kocsmába, de ettől függetlenül ugyanolyan gyakran fordulok meg színházban is..

Ha kapcsolatra hegyezzük ki a témát, olyan nincs, hogy "elvárom". Vagy megfelel, ahogyan gondolkodik, vagy nem: ebben az esetben továbblépek. "Hozzám illő hely"..:D Sznobnak és beképzeltnek érezném magam, ha ilyen elhagyná a számat:D

2011. júl. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj én szoktam járni kocsmába barátokkal, ennek ellenére nem feküdnék össze akárkivel, de ha a srácot kedvelem és vonzódom hozzá és bérháza van, hát na bumm. ÉS ezen kívül szeretek színházba járni és elegánsan öltözködni is.
2011. júl. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
én mindegyik helyre szívesen járok. A bérház az a szex céljára kölcsönkért lakás vagy albérlet? Előbbi nem, utóbbi jöhet.
2011. júl. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A bérháznál nem lakásra gondoltam hanem bent a lépcsőházban a folyosón. Rosszul írtam. Csak elgondolkodtam ezen, mert egyik barátnőm mondjuk igaz ő eléggé rámegy a pénzre csak a csillagokkal jelölt eseményen vesz részt és nem ülne be olcsó kocsmákba. Hozzá nem illik, hogy egy lepukkant lépcsőházban feküdjön le egy fiúval hanem vigye hotelbe akkor. Egy másik barátnőm ennek az ellentéte. Ez csak a pénz miatt lehet, hogy ilyen?
2011. júl. 22. 20:30
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem ez a bérház-lépcsőház dolog kicsit magas:)

Akkor lefeküdnék az illető sráccal ha a bérházba egy lakása, csak annyira elragad a hév, hogy nem bírjuk ki a lakásig:)

De ha csak azért megyünk a lépcsőházba mert máshova nem tudunk, akkor viszont kizárt h lefeküdnék vele! Pedig én aztán nem vagyok egy pénzmániás....

2011. júl. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Remélem az első. Milyen már, kocsma után lépcsőház, a wc nincs közelebb.
2011. júl. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
kocsmás,de nem folyosónbaszó
2011. júl. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!