Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen típusú lányok vagytok?...

Milyen típusú lányok vagytok? Elegánsabb vagy inkább beültök egy kocsmába a haverokkal?

Figyelt kérdés
Az elegáns alatt azt értem, hogy szívesebben jártok elegáns helyekre, egy fiúval nem fogtok lefeküdni egy bérházban hanem elvárjátok, hogy hozzátok illő helyre vigyen vagy pedig bevállaljátok, hogy bérház és kocsmába is szívesen mentek. Remélem azért érthető voltam.
2011. júl. 22. 20:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Rám az elegáns illik, de nem a rongyrázós fajta. Szeretem a hangulatos kis éttermeket, ahol nincs füst, piálás, hanem szépen, csendesen lehet enni, és beszélgetni. A bérházas megoldás pedig teljesen kizárt!
2011. júl. 23. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
szeretek elegáns helyekre járni, de kocsmázni is... =)
2011. júl. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én ezt nem elegánsnak mondanám, hanem anyagiasnak, sznobnak és kényeskedőnek. Én elegánsnak tartom magam, mégsem várom el, hogy puccos helyekre vigyenek el. Jó a kocsma is, ha nem a legalja, ahol csak a helyi saját hányásában fetrengő keménymag van... bérházzal semmi probléma :).
2012. júl. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Na, most, jó órákkal a válasz megírása után láttam a folyosós dolgot, utolsó voltam... hát azt nem tenném meg. Nem azért, mert jaj, bérház, undi hely, hanem mert folyosó... akkor vinne be inkább a lakásba... nem szeretem a nemi életemet mások előtt élni...
2012. júl. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!