Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is érezte már ezt? Mi...

Más is érezte már ezt? Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyok együtt a barátommal. Ő az első komolyabb kapcsolatom. Szeretem, de néha azt érzem, hogy utálom és szakítani akarok vele. Semmiért és senkiért nem hagynám Őt el. Csak néha rám jönnek ezek az "5percek" és akaratlanul is megbántom. Őszintén szeretem. Vajon mitől lehet ez a "gyűlölve szeretni" állapot?

Köszönöm az érdemleges válaszokat

23Nő


2011. márc. 7. 16:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
65%

Nagyon nem értek azzal egyet, hogy ha valaki nekem az első a szerelemben, akkor csak puszta kiváncsiságból is elhagyom, bármennyire is szeretem, csak azon okból, hogy kipróbáljam a szerelmet másokkal. Ez így abszolúte nem igaz. Aki így gondolkodik, az nem szerelmes és nem szereti az aktuális partnerét.


Kedves kérdező: nem lehet, hogy túl sokat vagytok együtt, és picit ráúntál?

2011. márc. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszadó: Van benne valami! 7 napból 6 napot együtt vagyunk, éppen tegnap beszéltem vele erről. Mondtam is neki, hogy ha 2 napig nem találkozunk-csak telefonon kommunikálunk jobb lesz a kapcsolatunk.
2011. márc. 7. 18:06
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem is szereted, csak kapaszkodsz belé, mert megszoktad, hogy ott van neked.? Ez csak egy tipp.
2011. márc. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ha négyszer-ötször éreztél eddig így vele, mindig egy pár napig, rendszeres időközönként, kb. 28 naponta, akkor ez nem lehet más, mint...



... a telihold! Biztos vannak vérfarkas génjeid, és ekkor megőrülsz. :D

2011. márc. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

17.58-assal nem értek egyet. Én szakítottam is a barátommal a kíváncsiság miatt- de közben szerettem és majd megszakadt a szívem, de nem bírtam elviselni, hogy ilyen hamar lekössem magam. Aztán még is rendeződtek az érzéseim és a kapcsolatunk, mert TÖKÉLETESEN összeillünk. Kapcsolattól függ, hogy jó vagy rossz-e szakítani kíváncsiságból.


A négy éves

2011. márc. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!