Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is érezte már ezt? Mi...

Más is érezte már ezt? Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyok együtt a barátommal. Ő az első komolyabb kapcsolatom. Szeretem, de néha azt érzem, hogy utálom és szakítani akarok vele. Semmiért és senkiért nem hagynám Őt el. Csak néha rám jönnek ezek az "5percek" és akaratlanul is megbántom. Őszintén szeretem. Vajon mitől lehet ez a "gyűlölve szeretni" állapot?

Köszönöm az érdemleges válaszokat

23Nő


2011. márc. 7. 16:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
én ok nélkül nem éreztem ilyet.
2011. márc. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ha éreztél, mi volt az oka?
2011. márc. 7. 16:22
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Tett valamit, amin nem tudod túltenni magad és időnként rád tör belülről és akkor nagyon szúr. Legalább is velem így volt.
2011. márc. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%

Én is éreztem ilyet az első komoly kapcsolatomban.Az oka az volt,hogy bármennyire is jól összeillettünk,tudtam,hogy elszúrom az életem,ha leragadok az elsőnél.Mindig az járt volna a fejemben,hogy milyen lehet mással...(és nem csak a szex)

35/N

2011. márc. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%

első vagyok.


megcsalt.

2011. márc. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
miez a világvége hangulat lányok?:)
2011. márc. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem, nem csalt meg!


A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:28


Lehet benne valami, bár ezen még nem gondolkoztam.

2011. márc. 7. 16:36
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
én egyszerűen úgy éreztem, hogy lehet, hogy mással jobban összeillenék, meg mittudomén. Pedig akkor is szerelmes voltam belé. Aztán szakítottam vele(nem ok nélkül, hanem mert nem mutatta ki az érzelmeit), és utána kezdtem el igazán imádni, amikor elérhetetlenebb lett egy picit, aztán újra összejöttünk, és nagyon szerettem. Már vége, de nagyon örülünk mindketten, hogy megtörtént :)
2011. márc. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én éreztem ilyet! Azért volt m úgy éreztem, hogy nem éltem még ki magam eléggé és minek kellett ilyen korán összejönnünk. Azóta túl vagyunk egy nagy szakításon és immáron 4 éve boldog,kiegyensúlyozott kapcsolatban élünk :)
2011. márc. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Eleinte nálunk is voltak olyan szakaszok, mikor így éreztem, mindent megtettem, hogy akarjon szakítani, ne kelljen én. Pedig nagyon szerettem. De egy idő után elmúlt ez az érzés.

21/L

2011. márc. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!