Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hamvasztott elhunytnak hogy...

Hamvasztott elhunytnak hogy zajlik a temetése?

Figyelt kérdés
Holnap lesz egy kedves ismerősöm temetése, vonatbaleset áldozata lett, ezért hamvasztották. Soha nem voltam még ilyen temetésen, hogy zajlik? Köszönöm a válaszokat!
2011. márc. 6. 17:52
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nagy vonatos volt a srác kisfiú kora óta. Mozdonyvezetői tanfolyamra járt, mindig is az szeretett volna lenni. Imádta a vonatokat. Valentin napkor munka után bement a ferencvárosi pályaudvarra a barátaihoz és valahogyan egy gyorsvonat elütötte. Sokan azt mondják, hogy öngyilkosság volt, de kétlem. Nem volt rá oka, ha volt is, meg tudta volna oldani a problémáit, és az élete se úgy zajlott, mint aki készült volna rá. Tudom, hogy aki komolyan gondolja az nem mutatja ki a külvilág felé, de tényleg nem hiszem, hogy öngyilkos lett volna. Szerintem baleset volt. Tényleg nagyon sajnálom őt. El sem hiszem, hogy ez megtörtént. Pár nappal előtte még írt nekem a névnapomra, mindig kaptam tőle egy szép kis verset vagy idézetet névnapomra, szülinapomra, bármilyen ünnepre küldte az üzenetet. Én is felköszöntöttem még most szülinapján kevesebb mint egy héttel a baleset előtt. Hihetetlen ez az egész. :( Mindig a jó emberekkel történik valami. :(
2011. márc. 6. 19:00
 12/13 anonim ***** válasza:

Kérlek, fogadd részvétemet.

Nagyon sajnálom :(

2011. márc. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a családja nevében is!
2011. márc. 6. 19:52
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!