Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet úgy pasim, ha nem...

Lehet úgy pasim, ha nem vagyok művelt?

Figyelt kérdés

Az IQ-mmal nincs gond, jó egyetemre is járok, viszont az a helyzet, hogy nem vagyok művelt. Márpedig mindenhol azt hallani, hogy ha egy fiút megkérdeznek róla, hogy milyen lányt keres, azt válaszolják, hogy olyat, akivel Bármiről el lehet beszélgetni.


Én soha nem szoktam olvasni, filmet nézni, nem értek a sporthoz, a politikához, nem is tudok ezekről semmit. A mai sztárokat se ismerem, 90%-ukat még névről sem. Nem vagyok képben a világ dolgait illetően és valahogy nem is érdekelnek (ez talán a legnagyobb probléma). Meg különben se vagyok az a beszédes, rizsázós típus, aki olyan dolgokról is tud beszélni, amikről semmit se tud.


Persze vannak olyan dolgok, amik érdekelnek, amikről viszonylag sokat tudok, de azok túl tudományos / elvont dolgok, és akármennyire oda is vagyok ezekért, még én sem szívesen beszélgetnék róluk mondjuk egy "első randin".


Mit gondoltok?


2011. márc. 4. 15:38
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
95%
Keress olyan pasit, akit a tudomány érdekel.
2011. márc. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj az, én sem voltam mindig művelt! Olyan bunkó voltam, mint egy betonrépa! Nooormális?!

Menjél könyvtárba, színházba művelődni. Vagy filmszínházba, ott mennek a dinamószauruszok, meg a köldökön kívüliek. Például az én köldökömön kívül sok ember él. Ugye? Nem? De! Ugye, hogy igazam van? De! Naugye!

2011. márc. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 yuda ***** válasza:
100%
Az a szép ebben a világban, hogy olyan sokrétű, ahogyan a mondás is van: megtalálja zsák a foltját.:)
2011. márc. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%

A párom falja a könyveket,én bevallom töredelmesen nem a kedvenc elfoglaltságom az olvasás,nagyon kevés olyan téma van amit szivesne olvasok.A szépirodalom pont nem tartozik közé..

Ezen kivül amiket felsoroltál minddel képben vagyok,ennek ellenére szinte sosem beszélgetünk politikáról vagy sportról.Szinházat/mozit mindketten szeretjük,szerintem inkább a közös hobbik a fontosak mintsem az azonos műveltség.

Amig nincsen hatalmas szakadék kettőtök között addig nem számit az ilyesmi szerintem.értem ezalatt,hogy mondjuk a párod menne moziba,focimeccsre,szinházba stb ,te pedig egy sörrel a kezedben bezárkóznál otthon és nem mennél sehová.

Mivel én egészségügyis vagyok erről a témáról elég tetemes információt szedtem magamra az évek során ,erről a páromra is ragadt mert őt is érdekli annak ellenére hogy az ő munkájának köze sincs ehhez.

ugyanigy neki köszönhetően szedtem magamra én az általános műveltségem,szégyen nem szégyen..

2011. márc. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
Köszi Mindenkinek! :)
2011. márc. 4. 19:47
 36/37 anonim ***** válasza:
100%

*16:20


"Tudtad, hogy állásinterjúkon ki szokták kérni a jelölt véleményét az aktuális világeseményekkel kapcsolatban? Ezzel azt tesztelik, hogy mennyire vagy tájékozott a világ dolgait illetően, mennyire van véleményed. Ugye mondanom se kell, milyen következményekkel jár, ha nem vagy képben."


Milyen következményekkel jár? Jó eséllyel egy olyan embert vesznek fel, aki szart sem ért a munkájához, viszont ügyesen el tudja magát adni, csak mert megnézett két Híradót, meg elolvasta a friss 168 órát. Aztán egy év alatt 3-4 személycsere ugyanazon a poszton, mire rájönnek, hogy azt az embert kellett volna felvenni, aki értett hozzá, nem azt aki kapásból vágja, hogy melyik bohócnak van épp fellépése a minisztériumban...

2011. márc. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok...


Elnézést, hogy nem a kérdésre válaszoltam. Természeteen lehet így is barátod, engem pl. hidegen hagy, ha nem "művelt" a hölgy. (gondolom kiderült, hogy én sem vagyok túlzottan pallérozott elme :) )

2011. márc. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!