Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet úgy pasim, ha nem...

Lehet úgy pasim, ha nem vagyok művelt?

Figyelt kérdés

Az IQ-mmal nincs gond, jó egyetemre is járok, viszont az a helyzet, hogy nem vagyok művelt. Márpedig mindenhol azt hallani, hogy ha egy fiút megkérdeznek róla, hogy milyen lányt keres, azt válaszolják, hogy olyat, akivel Bármiről el lehet beszélgetni.


Én soha nem szoktam olvasni, filmet nézni, nem értek a sporthoz, a politikához, nem is tudok ezekről semmit. A mai sztárokat se ismerem, 90%-ukat még névről sem. Nem vagyok képben a világ dolgait illetően és valahogy nem is érdekelnek (ez talán a legnagyobb probléma). Meg különben se vagyok az a beszédes, rizsázós típus, aki olyan dolgokról is tud beszélni, amikről semmit se tud.


Persze vannak olyan dolgok, amik érdekelnek, amikről viszonylag sokat tudok, de azok túl tudományos / elvont dolgok, és akármennyire oda is vagyok ezekért, még én sem szívesen beszélgetnék róluk mondjuk egy "első randin".


Mit gondoltok?


2011. márc. 4. 15:38
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
95%
Hát, ha a "mai sztárok" ismerete is a műveltséghez tartozik, én is műveletlen vagyok :DD
2011. márc. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
87%

Ne szégyeld magad, amiért nem értesz a sporthoz, politikához, világ dolgaihoz. Nem mindenkit izgat, hogy ki a pénzügyminiszter, és ki nyerte a választásokat, hogy kell játszani a jéghokit, és ki az a Nagy Tímea, ezek engem se nagyon érdekelnek, és Fekete Pákóról, meg Győzikéről és Tündikéről meg csak annyit tudok, hogy nem kell őket nézni....

Én se szoktam olvasni (per pill nem érek rá babám mellett), filmet nézni esténkét szoktam....és mégis, 6 éve vagyok egy számomra tökéletes férfival, van egy kislányunk, és nem tart műveletlennek.

Utálom, mikor azt mondja valaki, hogy kötelező kiolvasni a bibliát és tudni ezt-azt a politikáról, történelemről, mert alapműveltség....nem! Legyek mások szemében műveletlen barom, de nem fogom ilyesmikkel traktálni az agyamat, ha valakik politikáról beszélgetnek, azok általában, még ha csendben is, de vitáznak...mert ilyen ez a téma, én pedig utálok vitázni:D

A lényeg az, hogy ha találkozol egy fiúval, mindig magadat add, ne játszd meg magad, ez a hosszútávú kapcsoloat egyik alappillére. És különc dolgokról is lehet beszélgetni, akár az első randin. Én is inkább elvont dolgok iránt érdeklődöm, nem átlagos témáim vannak, és pont ezért is tetszettem meg a páromnak, mert nem a hagyományos szöveget nyomtam neki:D Szóval hajrá!

2011. márc. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
72%
Erre csak annyit tudok mondani hogy: "Amor vincit omnia."
2011. márc. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
98%
Nekem van olyan ismerősöm mint te, alapjáraton értelmes, okos, de sajnos szinte egyáltalán nem érdekli semmi. Hát, én nem vagyok pasi, szóval azt úgy nem tudom, de barátnőnek nem kellenél az biztos. Tapasztalatból tudom, hogy roppant unalmas tud lenni egy ilyen ember társasága. Azt nem tudom, hogy a szerelem + szex mennyit javíthat a dolgon, de szerintem hosszútávon nem sokat.
2011. márc. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
97%
Az általad felsorolt dolgok engem sem érdekelnek, mégis volt már pasim, és nem műveletlenek. Magamat sem tartom annak.
2011. márc. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz kepest, hogy nem vallod magad muveltnek, osszeszedettebben irsz, mint a legtobb ember. Lebecsulod magad. Miota a muveltseg resze a sztarok ismerete? En meg a ruhamarkakat meg ilyesmiket nem ismerem. Kit erdekel? A fiukat nem ez erdekli, hidd el.
2011. márc. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
98%
Végül is nem a műveltség hiánya egy ilyen kapcsolat halála, hanem az érdektelenség. Volt egy egyetemet végzett, nem buta, talpraesett párom, akit a gyakorlatias dolgokon kívül semmi más nem érdekelt. Soha nem olvasott, nem nézett TV-t, nem szerette a filmeket, zenét is alig hallgatott, nem volt hobbija. Munka, takarítás, alvás, ezeket szerette. Soha nem volt közös témánk, és nagyon hamar meguntam. Bármi, amit szerettem, legyen az sport, hobbi, könyv, vagy film, neki teljesen érdektelen volt. Vége is lett hamar, mert kell a változatosság.
2011. márc. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
96%
szerintem te normális lehetsz. igazából mást nem is tudok írni.
2011. márc. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%
barátaid, társaságod van?
2011. márc. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
95%
Ez amit írtál nem is annyira műveltség, mint tájékozottság kérdése. Én nem is tudom, hogy lehet, hogy valaki ennyire elszigetelten éljen, a te esetedben csak a tanulmányainak, hogy ennyire ne legyen képben a mindenkit egyformán körbevevő világgal. Ha nyitott szemmel jársz, máris van közös beszédtéma. Kis akarat kérdése az egész, ha az alapvető kiváncsiság nem is lenne meg, ami szokatlan.
2011. márc. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!