Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet úgy pasim, ha nem...

Lehet úgy pasim, ha nem vagyok művelt?

Figyelt kérdés

Az IQ-mmal nincs gond, jó egyetemre is járok, viszont az a helyzet, hogy nem vagyok művelt. Márpedig mindenhol azt hallani, hogy ha egy fiút megkérdeznek róla, hogy milyen lányt keres, azt válaszolják, hogy olyat, akivel Bármiről el lehet beszélgetni.


Én soha nem szoktam olvasni, filmet nézni, nem értek a sporthoz, a politikához, nem is tudok ezekről semmit. A mai sztárokat se ismerem, 90%-ukat még névről sem. Nem vagyok képben a világ dolgait illetően és valahogy nem is érdekelnek (ez talán a legnagyobb probléma). Meg különben se vagyok az a beszédes, rizsázós típus, aki olyan dolgokról is tud beszélni, amikről semmit se tud.


Persze vannak olyan dolgok, amik érdekelnek, amikről viszonylag sokat tudok, de azok túl tudományos / elvont dolgok, és akármennyire oda is vagyok ezekért, még én sem szívesen beszélgetnék róluk mondjuk egy "első randin".


Mit gondoltok?


2011. márc. 4. 15:38
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
98%
Sok műveletlen pasi van, szóval nyilván lehet. De azért a saját érdekedben nyithatnál te is a világ felé.
2011. márc. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%

persze h lehet nem kell ahhoz iq h pasizz. szomszéd 100as iq-vql és rolleral jár mégis 2 nője van :)

am ha megtaláljátok a közös hangot/témát akkor monden ok

2011. márc. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
70%
Nem vagyok egoista, de én művelt vagyok, mégse szeretnék egy magamhoz hasonló intelligenciával/műveltséggel rendelkező nőt magam mellé, mert tartanék attól, h kicsit okosabb. :D Szóval nembaj ha egy kicsit 'műveletlenebb' vagy :)
2011. márc. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
89%
Képzeld, filmeket nem szoktam nézni, vagy csak nagyon ritkán, egyedül a közéleti dolgokkal vagyok tisztába, de azért egy parlamenti felszólalásról mégse beszélgetek egy randin, mégis élek... :)
2011. márc. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként az írásod alapján egyáltalán nem vagy lüke.
2011. márc. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
85%
egy pasi sem tudományokról meg történelemről, politikáról akar beszélgetni mikor a barátnőjével van... nem számítanak az ilyenek, ha amúgy van közös témátok/hobbitok. nekem rettentően okos barátom van, nincs olyan amiről ne tudna órákig beszélni, politika vagy bármi. én egy kukkot nem értek ebből sajnos, és nem is érdekel, de ilyenről velem soha nem is akart beszélni. csak haverokkal, neten másokkal beszélget ezekről a "komoly" dolgokról, stb. nekünk kettőnknek más témáink vannak, hétköznapi dolgok, vidámabb témák.
2011. márc. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
67%
Rövidtávon semmi bajom a műveletlen nőkkel, hosszútávon nem élnék velük együtt. Ha nincs közös témánk, nincs értelme a kapcsolatnak.
2011. márc. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
90%

olyan aranyos a kérdésed:)

Egyébként nekem már mondta egy fickó, hogy nem lennénk boldogok együtt, mert sokkal műveltebb vagyok, mint ő. Szóval ez sem jön mindig be. (mindketten diplomások vagyunk)

Azért egy picit próbálj olvasni. Ne a pasi, hanem magad miatt. Egy pár normálisabb filmet is megnézhetsz. Ha valakivel elkezdesz beszélgetni-mint lehetséges partnerrel-elsősorban úgyis magadról kell beszélned, és hogy mire vágysz, mit vársz egy párkapcsolattól, a többi adja magát. Ha pedig jobban megismeritek egymást, mindig lesz beszédtéma.

(Hiába ismerem elég jól az irodalmat, nem Dosztojevszkíj nőalakjairól fogok értekezni a szerelmemmel.)

Fel a fejjel, okos lány vagy, csak olvass!

2011. márc. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
53%

Nem baj ha nem olvasol, filmet sem nézel sőt a sportról sem tudol semmit. De ha nem tudol hozzá szólni a gyújtáselosztó cseréhez vagy az önindító kommutátorának és tekercsek közötti szigetelés átégéséhez sem elhajtanálak a p*csába! Valamiről csak tudni kéne beszélgetni nem?

23F

2011. márc. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
81%

Nekem például az átlaghoz képest elég magas az IQ-m (legalábbis a tesztek szerint), mégsem ismerem a mai sztárokat, a sporthoz sem értek, mert nem érdekel. A politikáról annyit tudok, amennyi feltétlenül szükséges, amúgy utálom. Bár én szeretek olvasni, filmet nézni (már az értelmesebb filmeket, amikből elég kevés van), de amúgy engem is inkább a tudományos, elvont dolgok érdekelnek.


Ezzel együtt férjnél vagyok, ráadásul egy olyan pasihoz mentem, akivel az érdeklődési körünk még csak nem is nagyon egyezik, mégis tudunk beszélgetni.

2011. márc. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!