Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom nem egyezne bele a...

A barátom nem egyezne bele a plasztikai műtétembe (? )

Figyelt kérdés
A kérdés csupán elméleti. Nagyon kicsi a mellem,söt,egyáltalán nincs. 21 éves vagyok,a barátom 27. Már szóba került,hogy mit gondol az ilyen műtétekről. Teljesen kiakadna,ha szilikonoztatni akarnám,meg amúgy is mindig mondja,hogy mennyire tetszem neki,és a melleim is. de ha egyszer úgy adódna hogy telik rá és elhatározom hogy kés alá fekszem,akkor tuti kiakadna,nem engedné...tudom,hogy ez a normális hogy elfogad így,de nem értem miért nem képes elfogadni azt,hogy nekem ettől nagyobb önbizalmam lenne. Mit gondoltok erről? (amúgy 4 éves kapcsolat)
2011. márc. 4. 11:01
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
95%

Az egyiknek kicsi a melle - gond

Az egyiknek van, de lóg - gond (pl. nekem is lóg kissé)

A másiknak túl nagy - gond


Most komolyan! Hallottam már lányt siránkozni, mert kicsi a melle, és olyat is akinek mert nagy, és még olyat is, mert nem tökéletes a formája.


Na Én kb. az óta tökéletesen elégedett vagyok a lógó középkategóriás melleimmel. Egyszerűen röhej már, hogy mindenki arra pocsékolja a pénzét, hogy az legyen ,aki nem Ő. A mai címlap lányok is csak erős photoshoppal kerülnek ki a plakátokra.


Abból a pénzből már egy komplett romantikus hetet lehetne szervezni. Egy család nem szűkölködne egy hónapot!


De annak igazán örülök, hogy ez a legnagyobb problémád :)

Remélem a jövőben nem a médiaideálokra és köztudatba beivódott dolgokra hallgatsz, csak magadra és a kedvesedre.

2011. márc. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
40%
Persze itt majdnem mindenki aki válaszol rendelkezik vmilyen méretű mellel, de mi van azokkak akiknek tényleg nincs? Belegondotatok már hogy mennyi mindenben befolyásolna titeket? Nem, mert fogalmatok sincs róla! Én tudom és 26 éve megkeseríti az életem és igen csúfolódtak még az iskolában, és nagyon sok rossz élményt szereztem. Megértem a kérdezőt..
2011. márc. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
88%

Az egyik előző vagyok (30/N)

Önbizalomhiányra mindig lehet okot találni (azaz talál nekünk a média, ha hagyjuk!)

Nekem nagy mellem van - ne irigykedj, kérdező, 13-14 éves lányként nem volt valami jó megélni, hogy szépen felöltözve (nem kivágott ruhában, de nem is zsákban) megyek az utcán, abban a hiszemben, hogy csinos vagyok, erre beszólnak valami ordenárét, hogy "de megdugnálak, ilyen mellekkel" stb. Többször volt ilyen, évekre gátlásossá tett, majd' térdig érő kinyúlt bő pulcsikban, az alakomat rejtegetve töltöttem a középiskolás éveimet.

2011. márc. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Nem ez a legnagyobb problémám,és nem szilikonmaca akarok lenni,csak eljátszottam a gondolattal,hogy ha egyszer úgy adódna(pl nyerek 1millió ft értékben egy kupont plasztikai beavatkozásra,amit nem adhatok oda másnak :D) akkor megcsináltatnám. Nem költenék most ilyenre,ha lenne pénzem rá,akkor már inkább tanulmányokra,nyaralásra költeném a pénzt.
2011. márc. 4. 11:45
 15/36 anonim ***** válasza:
33%
Bocs, de a nagy melleid miatt nem foglak megsajnálni és azért, hogy mindenki megbámul ezért. Azért a kettő mégsem ugyan az, hogy vkit azért bámulnak meg és szólnak be neki, mert olyan mint egy deszka, vagy azért mert bomba melle van...
2011. márc. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
88%

Ha kis melled van, beszólnak. Ha nagy van, beszólnak, és megpróbálnak tapizni. Tudom, mert nekem már 12 évesen C-s kosaram volt, mikor a barátnőim még csak melltartót sem hordtak. Most DD-s, és hidd el, nem annyira jó érzés, mikor nem tudod, hogy akivel beszélgetsz, azt érdekli is, amit mondassz, vagy csak a melledhez beszél.

Igen, mindkét oldalon lenni rossz. Akinek nagyobb a melle, azt többen észreveszik, akinek kisebb, azt komolyabban veszik.

23/L

2011. márc. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
74%

Ez azért nem média által generált hülyeség. A mell mindig is a nőiességet szimbolizálta (és fogja is), hiszen többek között ez különböztet meg minket a férfiaktól. Már 100 éve is trükköztek azon a nők, hogy nagyobbnak tűnjön a mellük.


És igenis megoldást jelenthet valakinek az önbizalomhiányára, mert lehet, hogy amúgy elégedett magával, csak a melleivel van problémája és ez kihat az egész viselkedésére és a szexuális életére.


Úgyhogy én azt mondom, igenis érdemes megcsináltatni, ha valakinek évek óta gátlásai vannak emiatt és nemcsak egy hirtelen vezérelt ötletről van szó.

2011. márc. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem a nők 99,9999%-a nincs teljesen megelégedve a mellével. Más kérdés, hogy van, aki ettől függetlenül el tudja fogadni, de azért elég rossz lehet úgy élni, hogy ahányszor a tükörbe néz az ember, ez az első, amit meglát magán, és sosem tud teljesen tetszeni önmagának.
2011. márc. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
89%

(Én írtam a nagy mellekről)

Nem önsajnáltatásnak írtam (mára már nagyon jól érzem magam) és nem "bomba mell", kicsit lóg a médiaideálhoz képest. Csak azt akartam példával illusztrálni, hogy a média, a populáris kultúra, a divatmagazinok világa úgy van berendezve, hogy ahhoz képest minden nő szarul érezze magát - hiszen ez érdeke a szépségiparnak, akkor vesszük meg a termékeiket/meggyünk plasztikai műtétekre, ha nem érezzük jól magunkat a bőrünkben.

Valóban nem tudom, milyen érzés kismellűnek lenni, de Te meg azt nem tudod, milyen megalázó érzés, amikor emiatt beszólnak, vagy beszélgetés közben lefelé néznek.

Én régebben örültem volna, ha az enyém kisebb. Örülök, hogy azért 20-21 évesen - mint amennyi a Kérdező most - nem műttettem meg magam. Nem a testet, hanem a lelket kell megváltoztatni, az ráadásul ingyen is van...

És: a kismellűek olyan jól tudnak öltözködni, minden konfekcióruha nekik van kitalálva. Könnyűszerrel és olcsón vesznek melltartót. Tudnak futni, ugrálni, ugrálós sportokat végezni. Nem kell kánikulában melltartót viselniük. Nem kell attól tartaniuk, hogy csak a melleiket látják bennük, nem (vagy nem akkora eséllyel) kezelik őket szexuális tárgynak. OKé, ez lehet, kevés a nagy mellek (valódi vagy vélt) előnyeihez képest, de a legjobb az lenne, ha mindenki szeretné magát úgy, ahogy van...

2011. márc. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem esne jól neki, mert azthinné, hogy azért szeretnéd, hogy a többi pasi megbámuljon. Amúgy sztem tényleg ezért szeretnéd...
2011. márc. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!