Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom nem egyezne bele a...

A barátom nem egyezne bele a plasztikai műtétembe (? )

Figyelt kérdés
A kérdés csupán elméleti. Nagyon kicsi a mellem,söt,egyáltalán nincs. 21 éves vagyok,a barátom 27. Már szóba került,hogy mit gondol az ilyen műtétekről. Teljesen kiakadna,ha szilikonoztatni akarnám,meg amúgy is mindig mondja,hogy mennyire tetszem neki,és a melleim is. de ha egyszer úgy adódna hogy telik rá és elhatározom hogy kés alá fekszem,akkor tuti kiakadna,nem engedné...tudom,hogy ez a normális hogy elfogad így,de nem értem miért nem képes elfogadni azt,hogy nekem ettől nagyobb önbizalmam lenne. Mit gondoltok erről? (amúgy 4 éves kapcsolat)
2011. márc. 4. 11:01
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
53%
Ugyan az a helyzetem 23 vagyok és egyáltalán nincs mellem. Én is felvetettem már ezt páromnak és mondta vonakodva, hogy ha nekem attól jobb... szóval nekem meg ez esett rosszul. Én inkáb azt vártam volna, hogy lebeszéljen, habár tudom, hogy így szeret ahogy vagyok, nekem mégis ez a reakció esett rosszul. Ne tedd ha így elfogad tedd túl rajta magad, habár mondom ezt én akinek ugyanúgy megkeseríti a mindennapjait gondolom mint ahogy neked.
2011. márc. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
92%

nem kell beleegyeznie


de nem hogy örülnél


nekem sincs nagy mellem,sőt,inkább nincs mint van...

de párom igy szeret,ő is ellenzi hogy műtét,kérdeztem kiváncsiságból


inkább költsd valami jóra,3 hét nyaralás kijön belőle:)

2011. márc. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem ha a műtéttől jobban éreznéd magad, csináld. A barátodnak meg magyarázd el, hogy a mellplasztika még nem egyenlő a 100kilós tőgyekkel, nagyon szép, természetes hatású melleket is tudnak csinálni. :) (feltéve hacsak nem olyan óriási műmelleket akarsz. :D)
2011. márc. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sok pasi úgy van ezzel, hogy ilyen témában egyszerűen nincs válasz. Ha azt mondja, hogy ne csináld, mert így vagy tökéletes, akkor korlátozni akar, nem engedi, hogy saját magadnak is megfelelj. Ha meg azt mondja, hogy csináld nyugodtan, ha neked ez fontos, akkor meg tuti nem vagy jó neki eléggé.


Amúgy gondolom neki tényleg pont így tetszel, vannak férfiak, akik nem szeretik a nagyobb melleket, sőt, pont a kicsit szeretik. Talán éppen attól tart, hogy nagyobb mellekkel már nem lennél ugyan az.

Én azt mondanám, hogy tedd, amit szeretnél, hiszen a te testedről van szó. Viszont a párodat is megértem. Nyilván te sem díjaznád, ha mondjuk ő azzal állna elő, hogy egy pókhálót akar a homlokára tetováltatni, mert neki az mennyire tetszik. Tudom, nem ugyan az a kettő, de azért gondolom érted benne a párhuzamot. Lehet, hogy az ő számára épp ilyen taszító lenne, ha nagyobb melleket csináltatnál.

2011. márc. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
87%
Bocs. "ilyen témában egyszerűen nincs válasz." helyett "ilyen témában egyszerűen nincs JÓ válasz." akart lenni.
2011. márc. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret, akkor elfogad. Elfogad kis mellel, de szilikonnal is. Csak ezt az oldalát általában el szokták felejteni.
2011. márc. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
77%
Lehet, hogy ő félt a műtéttől, csak nem akart rád ijeszteni, és ezért akar lebeszélni róla. Biztos, hogy elfogadna úgyis, csak szerintem ő látja azt is, hogy ez a műtét kockázatokkal jár (mint minden beavatkozás), heg lesz (még ha alig észrevehető is), meg különben is fog még változni a melled, amikor terhes leszel, és szülni, szoptatni fogsz. Én a helyedben inkább gyerekvállalás után műttetném meg magam.
2011. márc. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Azt is vedd figyelembe,hogy a szilikon veszélyes is lehet.,és nem egész életre szól a műtét. Időnként meg kell ismételni.
2011. márc. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
85%
Aki fogott már szilikonos mellet, az soha nem akarná, hogy a nőjének is olyan legyen, ezt férfiként mondom.
2011. márc. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
90%

Én értékelném, hogy így is jó vagyok neki. A szilikonmell (barátom fogott már olyat) nem természetes fogású, és az érzékenysége is elveszhet, vagy csökkenhet. Nem elég jó a szexuális életetek ahhoz, hogy ez motiváljon Téged? (Komolyan fontos ez a kérdés)

Én aztán a nők érdekeit nagyon fontosnak tartom, és a kapcsolatban az egyenrangúságot, kölcsönös tiszteletet! - de mégsem hiszem, hogy itt a pároddal van a baj, amiért nem érti meg, hogy "Neked ettől nagyobb lenne az önbizalmad" - hanem Neked kell átgondolnod, hogy miért ez kell az önbizalmadhoz. Annyira intenzíven befogadtad a populáris média értékrendjét? (vagy piszkáltak ezzel, stb. valami gátlást szereztél)

Bocs, de én sem engedném a páromnak, ha kitalálna valami média generálta hülyeséget, pl. a férfiak szoktak a vádlijukba vagy a fenekükbe implantátumot ültetni.

Persze más kérdés, ha nem szeretetből, elfogadásból, a szexuális életetek miatti aggódásból, hanem birtoklásvágyból nem engedi, vagy attól fél, hogy akkor több más férfinak kellenél, stb. stb.

30/N

2011. márc. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!