Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha megerőszakolná...

Mit tennétek ha megerőszakolnák a lányotokat?

Figyelt kérdés
2011. márc. 3. 19:05
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
Először vinném szegény lányomat orvoshoz látleletért és hogy megnézzük nem esett-e komolyabb fizikai baja is, akkor arra kezelést kérnénk, utána irány a rendőrség látlelettel sztorival. Szívem szerint egyből azt mondom amit a többiek kivégezném, agyonverném, kínoznám az illetőt, ha a kezeim közé kerül aztán hirtelen felindulásból elkövetett testi sértés miatt, továbbá hogy nem voltam beszámítható felmentenének az illető meg rács mögé kerülne, ahol mivel mindenkinek van pici lánykája, jól szétszednék még párszor.
2011. márc. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
én nem akarok senkit elkeseríteni, de a valóságban úgy mennek a dolgok h pl az öcsödi gyilkosok által megerőszakolt lány családja sem nagyon tudott mit csinálni...gondolom olvastatok róla,h mi történt vele, és mikor rendőrséghez fordultak, mégcsak nem is hittek a lánynak...sőt az egyik elkövető még az apa arcába is vigyorgott mikor egyszer ugyanarra voltak a városban...szegények még azóta is letargikus állapotban vannak...:'(
2011. márc. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezért írtam azt, hogy a saját kezembe venném az ügyet.
2011. márc. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze,hogy leszarják némelyik rendőrségen,éppen ezért irtam én is,hogy mit tennék vele.Nem várnám meg amig 1-2 évbe kerülne a tárgyalás,és talán megúszná egy minimális itélettel.
2011. márc. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Én magam intézkednék, pont azért, amit ti is írtatok; a rendőrség és a bíróság sz*rna bele.

Az elkövetőt ágyhoz láncolnám, majd ráuszítanék 10-20 búzacsírát. Miután minden homokos kielégült, élve eltemetném a fickót valami Isten háta mögötti helyre, hogy senki se találja meg.

A gyerekemet pedig valami nagyon jó pszichológushoz vinném, hogy legalább a menthetőt mentsem.

2011. máj. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!