Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha megerőszakolná...

Mit tennétek ha megerőszakolnák a lányotokat?

Figyelt kérdés
2011. márc. 3. 19:05
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
80%

Én a lányommal foglalkoznék, nem az elkövetővel. Az elkövetőt rábíznám a rendőrökre, bíróságra.


A lányomnak meg megadnék mindenfajta támogatást amire csak szüksége van, ahhoz hogy kiheverje.

2011. márc. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
96%
megkeresném,megkötözném,levágnám a farkát,és ledugnám a torkán,majd hagynám elvérezni...pr óra alatt elvérzik...aztán elásnám,hogy a lányommal lehessek,és egy jó pszihológussal
2011. márc. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
91%

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:14


ott a pont.

2011. márc. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
87%

Elvinném orvoshoz, és irtanék fel neki 72órás tabletát.

Aztán ha szügséges keresnék egy jó pszichológust is, majd rendőrségi feljelentés.

2011. márc. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
95%

én legális keretek között tenném tönkre naggggyon lassan és nagyon hatásosan az életét az illetőnek, egy megverés csak pillanatnyi megkönnyebbülés.

És a lányom mellé én is maximális mellszélességgel állnék, mind gyakorlatilag, mind érzelmileg.

2011. márc. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
90%

enyhén agyonverném, egyenként törném el az összes ujját, tőből kitörném mind a két kezét és a hátába állítanám

amúgy nincs lányom

2011. márc. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
egyébként csak elméleti kérdés,nincs lányom
2011. márc. 3. 19:46
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

Valaki írta,hogy nem bántaná az illetőt...:S

Figyelj én levágnám a f*szát puszta kézzel,ha megtudnám,hogy

mit tett a gyerekemmel,de az is lehet,hogy nem úszná meg ennyivel,darabokra szedném azt az embert...

Ember????Az ilyen nem is ember...valami beteg állat tesz ilyet egy kislánnyal...Pfff de undorító

2011. márc. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
84%
Senki sem írta, hogy nem bántaná az illetőt, csak van, akit előbb a lánya lelke érdekelné, nem a bosszú. Aki ilyenen átesik, az sokszor szégyelli magát, esetleg annyira fél az elkövetőtől, hogy nem merne ellene tanúskodni, stb. Éppen ezért nem szabad elsőre a bosszún gondolkodni, mert még jobban is leamortizálhatod vele a lányodat lelkileg.
2011. márc. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
97%

Sajnos a rendőrség gyenge, ezért magam intézném el a fickót.

A Fűrész összes része rózsaszín lányregény volna ahhoz képest, amit én csinálnék az illetővel.

2011. márc. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!