Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha megerőszakolná...

Mit tennétek ha megerőszakolnák a lányotokat?

Figyelt kérdés
2011. márc. 3. 19:05
1 2 3 4
 21/35 anonim válasza:
100%
igaz nekem csak 1 nevelt lányom van de megvan köztünk az apa-lánya viszony (3 éves kora óta élek az anyjával meg vele) de ha megtudnám hogy valaki 1 újjal is hozzáért annak minimum kicsipkézném a hasát, nekem ne mondja senki se hogy ha ilyesmi történne a lányával az nem lenne felháborodva
2011. márc. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
96%

Öt hós kislányom van. Azon túl, hogy próbálok majd tenni ellene(önvédelem, harcművészet, paprikaspray), ha mégis megtörténne, telljes mértékben a lányom mellett állnék.

A fickóval mit tennék. Az hagyján amit a férjem. Előszöris:

felszeletelném a tökét, úgy mint egy szalámit. A helyére ecetet, erőspistát, vagy egyéb dolgot tennék. A farkát megetetném vele.

Utána lassan megvagdosnám, hogy sok vért veszítsen. Ellátnám a sebeit. erőspistát üvegtörmelékkel összekevernék, rákenném egy seprűnyélre, azt dugnám fel neki.

Utána olyan sérülést okoznék neki amivel még pár napig húzza, és kiraknám egy qrva nagy erdő közepén, összekötözve. Vagy az egészet ott csinálnám.

Esetleg élve eltemetném egy olyan koporsóban, hogy minimális levegő jusson be.

2011. márc. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
91%

Velem sajnos előfordult és a rendőrség kb szart az egészre,mert nem voltak bántalmazás jelei..

Képesek voltak azt hazudni,hogy körbekérdezgették a baráti körömet és mindenki azt vallotta,hogy én egy erkölcstelen lány vagyok és heti 3x megyek bulizni.Így szerettek volna rájönni,hogy hazudok-e.Csak úgy buktak le,hogy

1.nincsenek barátaim

2.nem bulizom

(De még utána se vallották be,hogy ez csak csapda volt.)Az egyik nyomozó megjegyzése miatt el is sírtam magam.Nem volt elég,hogy ez történt velem,de még ők is rátettek egy lapáttal és a tettes ma is boldogan éldegél.

Egyedül anyukám tudja és a 2 lánytestvérem,hogy mi történt.A bátyáimnak megegyeztünk,hogy nem mondjuk el,mert kivégeznék kb a csávót.Apukám sem tudja,nincs olyan jó kapcsolatunk,hogy elmondanék neki ilyet.

Viszont anyukám egész végig mellettem állt és mivel nem tudott semmit sem tenni,ezért engem támogatott inkább és a szembesítésnél olyan kérdéseket tett fel a srácnak,amik tényleg elgondolkodtatóak voltak számára is,látszott,hogy hatással volt rá..

2011. márc. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:48


nagyon sajnálom! :(

2011. márc. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
95%

válogatott kínzási módszereket alkalmaznék. nem ölném meg rögtön. hagynám, h szenvedjen.

pl: nem adnék neki se enni, se inni. nem hagynám aludni. ezek csodálatosan ki tudnak csinálni egy embert...

a lányomat a lehető legnagyobb mértékben támogatnám, h túljusson ezen, de sajnos egy ilyet képtelenség kitörölni az emlékezetből...

2011. márc. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim válasza:
91%
Hegesztővel darabolnám fel szép lassan a férget!
2011. márc. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
96%

Mindent megtennék, hogy börtönbe jusson!


Börtön viselt embertől tudom, hogy a pedofilokat még a foglyok is elítélik. Ott megkapná a magáét.


Ha a lányom nagyobb korú, akkor a férfi ismerőseimmel veretném agyon. Utána homokosokkal erőszakoltatnám meg. Érezze át ő is azt a gyönyört amit okozott!


De az tény, hogy ha egy lányt megerőszakolnak hazánkban, akkor még jó, hogy nem őt hurcolják meg a rendőrök, mert mit képzel...

Egyszer az egyik bírónő is azt mondta, hogy ha őt erőszakolnák meg, nem merné jelenteni a rendőrségnek, mert sajnos a törvény és igazság szolgáltatás csak elméletben áll az elesettek oldalán... :S

2011. márc. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
37%

Na a sok szájkaratés.

Én értesíteném a rendőrséget, lányom elvinném orvoshoz.

Egyébként nem kéne semmit csinálni, csak elhinteni megfelelő körökben, hogy miért is fog ülni, majd a többi bentlakó megoldja...

2011. márc. 4. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mocskolnám be a kezemet egy ilyen szeméttel. A homlokára tetováltatnám, hogy mit tett, aztán mehet a sittre. A többit már odabent elintézik.
2011. márc. 4. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%

Belepusztulnék az tuti.

De pszichiáterhez vinném mindenképp. Aztán magamat is és a családot is, mert nem mindegy, hogy hogyan állnak hozzá, nekik is tudni kell mit kezdeni a ténnyel.

:(

2011. márc. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!