Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis miért szól bele?

Mégis miért szól bele?

Figyelt kérdés

Tök ideges lettem, vagyis nem is ideges hanem felháborodott. Nos, anyámmal épp az imént beszéltem hogy holnap szakítani fogok a barátommal (1 éve és másfél hónapja járunk és azért szakítok vele, mert már nem szeretem)és anyám megkérdezte :

anya: miért fogtok szakítani? miattad vagy miatta?

én: számít ez?

anya: nem...vagy egy harmadik miatt?

én: nem,hanem azért mert vége lesz és kész

anya: hát akkor azért hagytad hogy itt aludjon?? sokkal hamarabb is átgondonhattad volna.

Ennyi volt a beszélgetés...és vágjátok 1 éve és másfél hónapja vagyok/voltam együtt a barátommal jó hogy itt aludt nálam egy csomószor, és mi az hogy hamarabb is átgondolhattam volna? MIT? Mit ha csak nemrég érzem hogy teljesen vége????? Olyan volt ez nekem, mintha szemrehányást akarna tenni azért, mert vége lesz a barátommal. Eltudom képzelni, mi lett volna ha azt mondom hogy egy harmadik ember miatt...tuti hogy lek**vázott volna (am nem, nincsen harmadik ember)...akkora egy izé anyám van...nem hogy inkább támogatna vagy ilyesmi még ilyet mond és BELESZÓL AZ ÉLETEMBE?!!!! Tudom hogy az anyám , és hogy joga van beleszólni az életembe, de ilyen téren nem! Mert a szívemnek még én sem tudok parancsolni! És ooolyan ideges lettem:@ (amúgy azt még hozzáteszem hogy én és anyám között mindig is csata volt...mert én lázadó vagyok, a testvérem meg nem, és ezt nem bírja felfogni...)


2011. márc. 3. 16:41
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. márc. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
15
2011. márc. 3. 17:24
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

Miért hoztad fel ezt a témát anyukádnak, ha nem akartál róla beszélni? Én nem szoktam ilyeneket bejelenteni otthon. Most ennek mi értelem volt:

"- Képzeld, holnap lapátra teszem a barátomat.

- Miért?

- MI KÖZÖD HOZZÁ?"

Szerintem ennek semmi értelme.

2011. márc. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
mert megkérdezte hogy jön e holnap a barátom és itt alszik e...tehát nem csak úgy magamtól hoztam fel a dolgot
2011. márc. 3. 17:29
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

Aha, tehát akkor azért vagy felháborodva, mert az anyukád kicsit furcsának tartja, hogy 14 évesen belekezdtél egy párkapcsolatba, nemi életet élsz és most szakítottatok...Hát ezzel a tempóval nyilván arra gondol, hogy tényleg k. lesz belőled....

Érthető

2011. márc. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
pedig nem adtam rá okot...
2011. márc. 3. 17:30
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne haragudj kérdező, de ha 14 évesen már dugattad magad akkor nem csodálom hogy az anyád fél hogy ribanc leszel..
2011. márc. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
én is rosszul érezném magam anyukád helyében....inkább neked kéne átgondolnod az ő álláspontját, lehet h tényleg fura h 15 évesen már lefeküdtél a barátoddal, akivel szakítasz is ilyen fiatalon
2011. márc. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
15 éves vagy???? És így beszélsz az anyukádról.. A helyedben a két kezemet összetenném, hogy ilyen engedékeny anyukám van, aki megengedi, hogy ott aludjon a barátom, akit utána még ki is dobok?.. Mit vársz még tőle??? Hátba veregetést nem, hogy: "Szép volt kislányom, 15 évesen odadobod magad egy pasinak, aztán ott hagyod és még én vagyok a szemét anya, amiért ezt szóváteszem??"
2011. márc. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
Én nem is engedtem volna meg a 14 éves gyerekemnek, hogy ott aludjon nála a barátja. Éretlen mindenféle szexuális dologra. És még te vagy felháborodva? :S Hát ez vicc, komolyan..
2011. márc. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!