Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis miért szól bele?

Mégis miért szól bele?

Figyelt kérdés

Tök ideges lettem, vagyis nem is ideges hanem felháborodott. Nos, anyámmal épp az imént beszéltem hogy holnap szakítani fogok a barátommal (1 éve és másfél hónapja járunk és azért szakítok vele, mert már nem szeretem)és anyám megkérdezte :

anya: miért fogtok szakítani? miattad vagy miatta?

én: számít ez?

anya: nem...vagy egy harmadik miatt?

én: nem,hanem azért mert vége lesz és kész

anya: hát akkor azért hagytad hogy itt aludjon?? sokkal hamarabb is átgondonhattad volna.

Ennyi volt a beszélgetés...és vágjátok 1 éve és másfél hónapja vagyok/voltam együtt a barátommal jó hogy itt aludt nálam egy csomószor, és mi az hogy hamarabb is átgondolhattam volna? MIT? Mit ha csak nemrég érzem hogy teljesen vége????? Olyan volt ez nekem, mintha szemrehányást akarna tenni azért, mert vége lesz a barátommal. Eltudom képzelni, mi lett volna ha azt mondom hogy egy harmadik ember miatt...tuti hogy lek**vázott volna (am nem, nincsen harmadik ember)...akkora egy izé anyám van...nem hogy inkább támogatna vagy ilyesmi még ilyet mond és BELESZÓL AZ ÉLETEMBE?!!!! Tudom hogy az anyám , és hogy joga van beleszólni az életembe, de ilyen téren nem! Mert a szívemnek még én sem tudok parancsolni! És ooolyan ideges lettem:@ (amúgy azt még hozzáteszem hogy én és anyám között mindig is csata volt...mert én lázadó vagyok, a testvérem meg nem, és ezt nem bírja felfogni...)


2011. márc. 3. 16:41
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Aha. Lázadó vagy. Most, hogy szakítottál a barátoddal, mész a Halálcsillag ellen, ugye?
2011. márc. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
73%
ne törődj vele :)
2011. márc. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Nem, nem megyek...de ilyen téren nem kellene beleszólni az életembe.
2011. márc. 3. 16:46
 4/32 anonim válasza:
81%
Szerintem neki van igaza.
2011. márc. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Miért lenne neki igaza?
2011. márc. 3. 16:47
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem beleszólt, véleményezett. És mivel ő rosszat gondol rólad, ezért meg vagy sértődve :-D
2011. márc. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
figyelj sztem egy kicsit túlreagáltad a dolgot, nyugodj meg,lehet megkedvelte, és nem örül,hogy szakítotok,de nem szól bele az életedbe,meg fogja úgyis érteni
2011. márc. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
77%

Nem lázadó, hanem tiszteletlen vagy.. Anyukád véleménye pedig megérthető, hiszen nem mondtál neki egy darab értelmes választ sem arra, hogy miért szeretnél szakítani a pasiddal.. Ő csak annyit lát, hogy valakivel lefeküdtél aztán meg kidobod, mintha nem jelentett volna semmit(miv

el még azt sem tudod elmagyarázni miért szakítasz).. Hogy lehetsz ennyire tiszteletlen vele, mondhatsz róla ilyeneket??..Az édesanyád természetes, hogy aggódik érted és beleszól az életedbe.. Egyáltalán hány éves vagy, hogy ilyen bután gondolkodsz?? Hihetetlen, hogy tényleg nem tisztelik még a saját szüleiket se a mai gyerekek.

2011. márc. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Hmm... az utolsóhoz szeretnék hozzászólni, mert igaz hogy tiszteletlen vagyok, de tiszteletet csak az iránt lehet érezni akit van miért. Anyámat csak azért tudom tisztelni mert az anyám. Semmi másért. Mégis hogy tisztelhetnék egy olyan embert aki elcseszte a gyerekkoromat? Aki volt mikor úgy megvert hogy teljesen belilult a kezem (úgy hogy nem érdemeltem meg) és annnyit de annyit sírtam már miatta.És bőgve kérdeztem Istent hogy miért utál az anyám engem? És nagyon sokszor volt ilyen. Amikor elsős voltam kaptam egy fekete pontot, mert vagy 7en az osztályból tanári felügyelet nélkül mentek el ebédelni (nem tudtuk hogy kell tanár) és anyám leüvöltött és mondta hogy milyen hülye vagyok meg hogy belőlem semmi se lesz. És ekkor csak 7 éves voltam...és még annyi példát tudnék felhozni, de annyit. Kérdem én, hogy van miért tisztelnem?
2011. márc. 3. 16:56
 10/32 A kérdező kommentje:
*mert NEM igaz , hogy tiszteletlen vagyok...
2011. márc. 3. 16:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!