Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy tetszik...

Miért van az, hogy tetszik nekem az a férfi, akinek lekezelő, kissé durva a stílusa?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem jó jellem az ilyen. Jellemzői a következők: túlzott magabiztosság, követelőzés, kiálhatatlanság, képes hamar fölkapni a vizet, egyáltalán nem kedveskedő vagy nyájas, szóval furcsa a modora.
2011. márc. 2. 16:09
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Hú, hát írtatok mindenfélét. Az én választottamnál nem tudom, mennyire alapjellem, de az biztos, hogy nagyon felelősségteljes, komoly munkát végez, nagy teher nehezedik rá, nap mint nap bizonyítania kell, szóval a stressz nem kerüli el. Talán ez a környezet az, ami ilyenné teszi.
2011. márc. 2. 22:31
 22/24 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom..nekem is az ilyen bunkóbb pasik jönnek be, de úgy hogy egy kicsit flegma, "érdektelen", nagyon magabiztos, izmos, akaratos, nem nyálas, de azért szeressen. Tehát az a típus aki a bunkósággal palástolja az érzelmeit. Tényleg egy ilyen ember mellett biztonságban érezném magam (de csak úgy ha nem bántana soha!!). És nincs mazochizmusra hajlamom, és azt sem szeretem ha aláznak.
2011. márc. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
S o k h ü l y e p i c s a! Majd a saját (agy)károtokon tanultok! 40 évesen majd sírtok a pszichiátereteknek, hogy milyen s z a r az élet, az meg majd ha nyomottabb hangulatban lesz beszól, hogy: Magadnak kerested! Szenvedj csak!
2011. márc. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó hozzászóló, talán igazad van. Összegyűlt itt sokféle válasz.

Eddig mindig olyan férfiakat sodort mellém az élet, akikkel valami gáz volt. De tudod, egy olyan társ mellett, aki totál ellentét, sokat tud változni a férfi. A párok legtöbbször hozzáidomulnak egymáshoz és csak az a kérdés, melyik fél alakul kihez. Én vagyok annyira erős jellem, hogy bár nem alapvető célom az illető megváltoztatása, de valahogy eddig mindig hozzámfinomodtak. Talán az a rendeltetésem az életben, hogy jobbá tegyem a nehezen kezelhető férfiak életét, akikkel összehoz a sors. Kihívás ez, de mégsem. A boldogságot meg lehet találni az ilyen, hogy is mondjam, nem tökéletes férfiak mellett is. Gondolom, te férfi vagy. Nem tudom, milyen a nő ideálod, de életed során úgy gondolom, nem csak a neked legmegfelelőbb belső értékekkel rendelkező nőkkel hozott össze a sors. Biztosan kipróbáltál olyan nőket is, akikre azt mondod, sosem kellenének hosszú távon, esetleg feleségként. Nos, én sem hiszem, hogy véglegesnek egy ilyen jellemet választanék, de minden egyes párkapcsolat tanít valamit. Megfejtem a férfiakat, és eddig még mindig rájöttem, mi volt a kiváltó oka az átlagnak nem épp tetsző jellemvonásoknak. És ha ez megvan, máris megvan a csiszolatlan gyémánt. Ne ítélkezz, hanem gondolkozz.

2011. márc. 4. 11:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!