Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy tetszik...

Miért van az, hogy tetszik nekem az a férfi, akinek lekezelő, kissé durva a stílusa?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem jó jellem az ilyen. Jellemzői a következők: túlzott magabiztosság, követelőzés, kiálhatatlanság, képes hamar fölkapni a vizet, egyáltalán nem kedveskedő vagy nyájas, szóval furcsa a modora.
2011. márc. 2. 16:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
64%
erre én is kíváncsi lennék, én is ilyen helyzetben vagyok xD amúgy bocsánat hogy nem válaszoltam a kérdésre
2011. márc. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
38%
Azért van mert nő vagy és mindig a szemét pasikba szeretsz bele idővel majd kinövöd
2011. márc. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
De milyen lehet az élet egy ilyen férfi mellett? Totál alárendelt szerepben lehetnék csak és talán meg is alázna párszor. Akkor miért vonz mégis?
2011. márc. 2. 16:15
 4/24 anonim ***** válasza:
25%
Na és még ti nők sírtok hogy nincs egy normális pasi.Pont hogy ti vagytok azok,akiknek nem számít a belső annyira mint a külső.
2011. márc. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
52%

Olyanra vágysz, aki erős, mert mellette biztonságban lehetsz. Vagy apud ilyen.

Keress az enneagramma nyolcas típusát!


[link]

2011. márc. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

van aki vágyik rá, hogy alázzák. Vagy keresss egy pszichológust, vagy ha elég erős jellem vagy, és szereted a Héja nász az avaron c. kapcsolatot, akkor vágj bele, d őrizd meg magad. És íratkozz be egy önvédelmi tanfolyamra párhuzamosan!

Jobb mint valami nyálgép, mindenesetre.

Vagy Gombi papa.

2011. márc. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Ha mazochista hajlamaid vannak, nyugodtan válaszd őt. Ha szereted, hogy megaláznak, csúnyán beszélnek veled, ne adj Isten néha még meg is pofoznak, úgy áldásom rátok.
2011. márc. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem a modora miatt szereted. Talán tehetséges, talpraesett, jóképű, határozott, jellemes. A modor csak egy dolog. Modor és jellem nem ugyan az.

Szerelemhez nem kell szépség

szerelemhez nem kell ész,

szerelemhez nem kell semmi más

csak szerelem kell és kész.


Szerelemhez nem kell kastély

az a sok pénz az csak gond

szerelemhez kell egy kislány

és egy fiú kell aztán pont.


S hogy a lány kis dundus,

vagy koldus, vagy léha

S a fiú csal néha,

az mind mellékes itt.

2011. márc. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Szállunk a Nyárból, űzve szállunk,

Valahol az Őszben megállunk,

Fölborzolt tollal, szerelmesen.


Ez az utolsó nászunk nékünk:

Egymás husába beletépünk

S lehullunk az őszi avaron.

2011. márc. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Mert akkor érzed maga biztonságabn, ha ilyen fajta ember van melletted. Az énképed akkor stabil, vagyis azt gondolod magadról, neked az jár, ha valaki szemét veled.
2011. márc. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!