Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy tetszik...

Miért van az, hogy tetszik nekem az a férfi, akinek lekezelő, kissé durva a stílusa?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem jó jellem az ilyen. Jellemzői a következők: túlzott magabiztosság, követelőzés, kiálhatatlanság, képes hamar fölkapni a vizet, egyáltalán nem kedveskedő vagy nyájas, szóval furcsa a modora.
2011. márc. 2. 16:09
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
talán te túl kedves vagy, és tetszik, h valaki meg meri tenni, amit te nem.
2011. márc. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Mert kihívást jelent számodra, azt képzeled, hogy majd a kedvedért megváltozik és téged majd szeret és megbecsül. De előre szólok: nem fog.


Ha ennek tudatában még mindig őt akarod, akkor alacsony az önértékelésed, komplexusaid vannak, azt hiszed, nem érdemelsz jobbat. Ez önsorsrontás.

2011. márc. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Na pontosan az ilyen férfiak azok,akik jól eltàngàljàk a feleségüket.Jobb,ha vàltoztatsz az isléseden.
2011. márc. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
0%
Szerintem ez tök természetes. A nők úgy vannak beállítva, hogy az erős férfiak tetsszenek nekik (hogy megvédjék az utódot, stb). A kedvesség a megalkuvás, gyengeség jele, a bunkóság, túlzott magabiztosság meg az erősségé, dominanciáé :)
2011. márc. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszene egy 190 cm magas, izmos pasi, megsem ilyen a ferjem es nem is kellene otthonra. Lehet, hogy szamodra az ilyen bunko pasi erot sugaroz, de attol, hogy tetszik, nem kellene neked, mert ugysem tudnal vele elni...ezert meg se probald.
2011. márc. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

A társadalomban él egy olyan kép, hogy az erőszakosság, bunkóság az erő jele. Pedig nem az. Az mindig a gyávaságé és a gyengesége. Az igazán erős emberek mindig csendesek, halkak, udvariasak. Nőként erős férfit akarsz, ez természetes. Csakhogy rossz fogalmaid vannak az erőről, de ez nem a te hibád. Az egész társadalomnak hibásak az erről alkotott fogalmai, te csak lekövetetted a gondolkodási sémát, amivel gyakran találkoztál az életben.


De abban is lehet valami, aki azt írja, hogy gondok lehetnek az önértékeléseddel. Általában az alacsony önértékelésű emberek botlanak bele agresszorokba.

2011. márc. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
lekövetted
2011. márc. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Allegra67 válasza:

"Lássuk be mi nők a rosszakra bukunk.

Akik sosem javulnak meg, de mindig ebben bízunk.

Mindig átvernek bennünket, és így sosem unalmasak. Dehogy változnak!

Kicsit még meg is aláznak......



....A jók nem mozdítanak ki bennünket a pályánk egyensúlyából.

A jókkal nincs is mit megbánni."


Ezek csak részletek , de benne van miért tetszik Neked!:D


Ha valaki esetleg az eredeti egészet ismeri, szívesen megismerném én is...

2011. márc. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Érdekes de nekem is ilyen fiú tetszik. Sokan kérdezik hogy mit látok benne és az első indok az hogy hihetetlen jó pasi, komolyan öröm ránézni. A másik meg az hogy én élvezem hogy próbál alázni vagy bunkóskodik mert egy kihívás visszaszólni és várni a reakciót...annyi a baj ezekkel hogy könnyen bedurvulnak főlleg ha keményebben beszólsz. Egyszer azonban eléggé megjártam ezzel a pasival mert odáig fajult a dolog hogy megütött...na az viszont eléggé fájt. (Mind testileg mind lelkileg).

Nagyon érdekes mert én is olyan dolgokat párosítok hozzá hogy húú milyen férfias meg erős stb,stb....közbe meg szimplán arról van szó hogy egy beképzelt kö.csög. Ez pedig egy furcsa kettősség hogy ésszel feltudod fogni hogy milyen ember is ő,de a szíved meg egészen mást mond...és ez sz.ar.

17/L

2011. márc. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

A kérdésedre nem tudom a választ, én sem értem a miértet.

Nekem meg pont az ellenkezője tetszik, mindig kedves, magabiztos, de azért nem durran el magától, nem követelőző, nem ideges, normális. (nem papucsra gondolok, mielőtt valaki elkezdené...)

Minden nő más, ebből is látszik.

2011. márc. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!