Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Házasság teljesen kezdőként...

Házasság teljesen kezdőként működhet?

Figyelt kérdés

Testvéremék nyáron házasodnak össze, utána tudnak csak összeköltözni anyagi okok miatt.

Ő még sosem lakott együtt férfival, a vőlegénye pedig még mai napig otthon lakik a szüleivel, szintén nem volt még komolyabb kapcsolata (28 éves).

Én féltem, nehogy válás legyen a vége, hisz tapasztalatlanok ilyen téren és a szexuális életükben már most gondok vannak.

Van akinek hasonló kezdettel működőképes maradt a házassága?


2011. márc. 1. 16:37
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Elég furi, én így viszont inkább szegény pasit sajnálnám, nem a testvéredet, már azon gondolkodik, hogy majd szeretőt tartson? Ezt a vőlegény tudja?:S Én inkább erről beszélgetnék a tesómmal ne verje már át azt a szerencsétlent, ha neki nem elegendő a szexuális teljesítménye, akkor keressen olyat akivel jobban összepasszolnak.
2011. márc. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem,ha màr is szeretõn gondolkodik,akkor miért megy hozzà?Csak nem azért,hogy férje legyen.En is azt mondom nem a tesód a szegény,hanem a férfi,aki fel van màris a gondolattól is szarvazva.
2011. márc. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Egy normális, intelligens szerelmes pár megpróbálja megoldani az ilyen gondokat! Lehet, hogy a férfinak lelki problémái vannak, előfordulhat, hogy a nővéred az első neki, lámpalázas, gyakorlatlan. Ha a nővéred elmondaná neki, mit és hogyan tegyen az együttlétük során, hogy jó legyen neki, ez már félsiker lenne. Nekem ezek után az a benyomásom, hogy a nővéred egy önző nő, a srác meg egy balek. Ez valamiféle érdek házasságnak tűnik és borítékolható a válás.
2011. márc. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!