Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Házasság teljesen kezdőként...

Házasság teljesen kezdőként működhet?

Figyelt kérdés

Testvéremék nyáron házasodnak össze, utána tudnak csak összeköltözni anyagi okok miatt.

Ő még sosem lakott együtt férfival, a vőlegénye pedig még mai napig otthon lakik a szüleivel, szintén nem volt még komolyabb kapcsolata (28 éves).

Én féltem, nehogy válás legyen a vége, hisz tapasztalatlanok ilyen téren és a szexuális életükben már most gondok vannak.

Van akinek hasonló kezdettel működőképes maradt a házassága?


2011. márc. 1. 16:37
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
9%
Ha már most gondjuk van a szexel, és nem is tudják megbeszélni, akkor nem jósolok sok jövőt nekik.
2011. márc. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Unokanővérem tavaly házasodott meg 20 évesen. A párja 23 éves volt. Soha nem éltek együtt. Két és fél év után házasodtak össze. Még szex sem volt.


Mostanság 13 hetes kismama.

Katolikus, és szeretik egymást annak ellenére, hogy vannak nehézségek.


Soha nem fognak elválni. A szexet nem élvezi az unokanővérem, mégsem válnak.

2011. márc. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

azzal vigyázz, ha túl beletörődő a párja! az enyém is ilyen. aztán a legváratlanabb pillanatban mégis kimondja, mit gondol.

pl: nemrég úgy volt, hogy albérletbe megyünk. már meg is volt beszélve a tulajjal, mikor megyünk megnézni, olcsó lett volna, jó helyen, ő is akarta - elvileg. Naponta megkérdeztem, hogy biztos akarja-e.

Aztán váratlanul a képembe vágja, hogy ő márpedig nem megy albérletbe, erre nincs pénz. én meg már készültem, vettem pár dolgot is,stb... :?

22L

2011. márc. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Mi a gond náluk a szexel amúgy? Csak nem tudom elképzelni mi lehet olyan hatalmas probléma benne.:) Ha nem publikus elnézést, csak kíváncsi voltam. (egyik előző válaszoló)
2011. márc. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Nálunk kiválóan működik.

17 éve házasodtunk össze, előtte csak simán jártunk, minketten randi után hazamentünk a szüleinkhez

:-)

2011. márc. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
62%

Hát én is elég pesszimistán látom a jövőjüket:S Éltem már tökéletesnek tűnő férfival, akivel több év után költöztünk össze, és mégis olyan problémák merültek fel az együttélés alatt, hogy fejvesztve menekültünk 1 éven belül. Azok a problémák nem voltak megoldhatók, pedig mi is szerettük egymást évekig.

Kétesélyes a dolog a testvérednél is, bár őt nem féltem, elmondásod alapján minden úgy lesz, ahogyan ő akarja. A férj valószínűleg nem szokott az önállóságra, hiszen eddig valamilyen szinten gondját viselte az anyja, és valószínűleg ezt fogja elvárni a nejétől is.. Ami okozhat problémákat közöttük. Hitelre házat venni csak úgy, minden előzmény nélkül elég nagy felelőtlenség, de ha másképp nem tudják megoldani, akkor legyen, ha véletlenül mégsem tudnának együtt élni, majd megoldják egymás között. Gyereket vállalni azonnal viszont ostobaság. Várjanak legalább egy évet, hogy kialakuljon valami rendszer, harmónia közöttük.

2011. márc. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan le leszek pontozva,konzervativ gondolkodàsù vagyok anélkül,hogy vallàsos lennék.Nem tudom,de nagy divatja van,hogy összeköltöznek hàzassàg elõtt.Nekem az fura,hogy sokan 10 évig is együtt élnek,ha nem sikerül,akkor tovàbb àllnak.Nekem nem menne,hogy valaki eddig hsznàljon,minden nélkül.
2011. márc. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Hidd el, olyan probléma ami minden nőt zavarna.

Nem igazán vallásosak ( nem lesz templomi esküvő sem ), nem hiszem, hogy emiatt együtt maradnának ha baj van.

2011. márc. 1. 17:15
 19/23 anonim ***** válasza:
80%
Igen, mi sem éltünk együtt előtte és 4 éve működik. Csak divat az együttélés. A szex meg nem minden.
2011. márc. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Nekem pl. hiányérzetem lenne a kapcsolatomban, ha a szex nem működne és tesóm is ugyanígy érzi, hisz már azon gondolkozott, szeretőt kellesz tartania a majdani férje mellett.

Így én nem házasodnék.

2011. márc. 1. 17:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!