Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezdjek hozzá? Mit mondjak?

Hogy kezdjek hozzá? Mit mondjak?

Figyelt kérdés
Hogy kezdjek hozzá anyunak elmondani hogy a nagymamámhoz akarok költözni 15 km re tőlünk. 16 éves vagyok
2011. márc. 1. 16:33
 1/6 anonim válasza:
Mondd el neki hogy miért szeretnél elköltözni. Te ott jobban éreznéd magad és ha jót szeretne neked akkor engedjen el. Nem akarsz tőle elszakadni ..mondd el hogyan érzel.
2011. márc. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. márc. 1. 16:58
 3/6 anonim ***** válasza:

ha a nagymamád idős és egyedül él akkor még jól is jön ki a dolog hogy törődsz vele stb.


15km az nem sok.

a nagymamád is örül neki? :)


szerintem ennyi idősen erről önállóan dönthetsz.

2011. márc. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hagy kérdezzem meg, miért szeretnél odaköltözni mamádhoz ? Mert attól is függ a válaszunk.
2011. márc. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem nagyon szeretek itthon lenni a sulim is abban a városban van. nagymamám meg nagypapám már öregek és betegek is:S
2011. márc. 1. 18:37
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha jó a viszonyod anyuddal, akkor szerintem nyugodtan mond ezt el neki, hogy te nem tőle akarsz elmenni igazából, hanem a nagyiéknak segíteni és nem utolsó sorban a suli is közelebb van, de a lényeg a nagyiékon lenne !

Ha a viszonyotok nem valami jó, akkor jobban értem az izgalmadat, hogyan tedd fel a kérdést, mert biztos úgy érzed, hogy azt hiszi majd, hogy miatta akarsz elmenni. Főleg ha bulizós vagy vagy épp barátod van, egyértelmű azt gondolja, hogy kiakarsz kerülni a hatásköre alól, hogy megtehesd a kis fiatalos hóbortjaidat, és ezt neki még bizony szem előtt kell tartania, ő felelős érted.

2011. márc. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!