Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mihez kezdjek? Győzzem...

Most mihez kezdjek? Győzzem meg a barátomat? Vagy mit mondjak a szüleimnek?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 és fél éve vagyunk együtt. 8 hónapja aludtunk együtt először. Még mindig győzködnöm kell a szüleimet, ha együtt szeretnénk aludni. Most is ez történt. Megkérdeztem, hogy itt aludhat-e nálam a barátom, és azt mondták, hogy nem. Ilyenkor mindig győzködni szoktam őket. Most is. De a barátom azt mondta, hogy neki ebből elege van, ezért nem érdekli, ha megengedik, ha nem, akkor sem fog itt aludni. Ez nekem nagyon rosszul esett. Rá fél órával, telefonon beszéltünk és mikor elköszöntünk egymástól, mondta, hogy akkor menjek győzködni anyukámat. Sikerült meggyőzni. Mikor mondtam a barátomnak, azt mondta, hogy ő megmondta, hogy nem fog itt aludni. Én nem értem, hogy mi van most. Akkor most menjek vissza anyámhoz, hogy bocs, mégse, mert hogy neki elege van ezekből. Az meg szerinte tök megalázó számomra. Először győzködöm, aztán mégsem... (Én 17 vagyok, a barátom meg 18 és fél éves.)


Bocsi a kisregényért!


Egy tanácstalan lány.


2011. aug. 3. 17:01
 1/10 anonim ***** válasza:
53%

nem vagy már kis lány és több mint 2 éve együtt vagytok, szerintem jogos a felháborodása.

Anyud is gondolhatná, hogy ennyi idősen nem kéne ilyen szigorúan venni az együtt alvást.

2011. aug. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem meg mondd meg anyukádnak, hogy azért nem jön el mert őket mindig győzködni kell, meg nem nagyon akarják megengedni hogy ott aludjon és a barátod ezért kellemetlenül érzi magát (meg is értem), és nem akar alkalmatlankodni, meg zavarni.
2011. aug. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Valahol megértem a párodat, elég megalázó lehet neki. Ha anyukád sokszor megengedte, miért kell ez a színjáték, ha a végén úgyis igent mond?
2011. aug. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hihetetlen, milyen hisztis pasid van.

Ennyi idősen még teljesen normális, hogy az alszik nálad, akinek és amikor a szüleid megengedik.

Ha neki ez nem tetszik, nem tudom mit tervez tenni a helyzet javítása érdekében.

Fogadd el, hogy ő többé nem alszik nálatok, és ennyi.

Szüleidnek ne mondj semmit, egyrészt hadd örüljenek, hogy vége a győzködésnek, másrészt meg fog még a pasid visszatáncolni.


Hagyd rá, csináljon amit akar. Majd keres, ha úgy gondolja.

De hogy ő azon sértődik meg, hogy egy 17 éves lány SZÜLEINÉL nem alszik ott, mikor kedve szottyan, hát az nonszensz.


Nekem inkább az az érzésem, hogy másból is elege van, csak azt nem meri mondani. Ne csodálkozz, ha a nagy duzzogásnak az a vége, hogy közli, hogy akkor szakítotok.

Tudja, hogy te úgyse oldhatod meg ezt a problémát, tehát remek kifogás erre hivatkozni.

2011. aug. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy ha már benned volt annyi, hogy végigerőlködted anyuddal azt a pár óra könyörgést, akkor illene nálad aludnia és örülnie, hogy lehetősége van rá. Ha nem hajlandó menni, akkor bevághatod a durcit jogosan.
2011. aug. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nézd, fiúk jönnek-mennek , az anyák maradnak :)

Úgy látom , a barátod kicsit gyerekes és némileg érzelmileg "zsarol" Téged.

Egyszerű a dolog, mondd meg neki, hogy "rendben, akkor nem alszol itt." Ha felhúzza magát ezen, azt is hozzáteheted, hogy "Te akartad így , nem??".

Ha neki így jó lesz a közeljövőben, hogy nem alszik nálatok, akkor meg ennyi :)

2011. aug. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy legalább sikerül meggyőzni őket! Mi is kb. olyan régen vagyunk együtt a párommal, de ha megkérdezem, hogy nálunk aludhat e, azt mondják: Nem! És ezzel le van rendezve. Nem vitatkozhatok, mert akkor azt az időt is elveszik, amikor kettesben lehetnünk (hetente 2x).

A párom még nem aludt nálunk és én sem aludhattam nálunk.

18/L, 20/F

:/

2011. aug. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

17:09

Ne haragudj de elég maradiak lehetnek a szüleid ha felnőtt 18 éves létedere ezt csinálják.Pfffffffffff

Mit csináltok mikor találkoztok?Mi a program?,Elmeséled neked???

2011. aug. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A szüleid csak féltenek, de a barátodnak igaza van. Állj már a sarkadra az Isten szerelmére! És ha félsz megkérdezni a szüleidtől az már régen rossz! Beszéld meg anyuddal ezeket az eggyüttalvós dologkat. Sok sikert!
2011. aug. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

17:09-es vagyok:

Ezt csinálják és még vannak sokkal rosszabbak is... Bár így 2 év után jelenleg ez a legrosszabb (a többit meg tudtam szokni az évek alatt).

Igazából a szüleim nem maradiak, csak nagyon adnak mások véleményére, és szerintük az k.urvás, ha egy fiatal lány a pasijánál alszik. Először egy év után kérdeztem meg, akkor 3 hét szobafogságot kaptam, mert megpróbáltam őket meggyőzni... :/


Hát általában vagy kiutazom hozzá, vagy ő jön hozzánk. Sajnos elég szigorúan fognak a szüleim, ezért addig nincs szórakozás, míg nincs készen a kiosztott feladatom... Sokszor van úgy, hogy nekem kell főzni hétvégén, akkor nem mehetnék sehova, de a párom eljön segít főzni, hülyéskedünk jól el vagyunk.

De sokszor megyünk a városba, vagy akárhova, csak találkozhassunk.

:/

2011. aug. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!