Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mutassam be a barátomat...

Hogyan mutassam be a barátomat a szüleimnek? 16/L

Figyelt kérdés

5 hónapja vagyunk együtt, és tényleg szeretjük egymást. Én már nagyon rég találkoztam a szüleivel, azóta pedig heti szinten.

Először inkább csak anyának akarom, de az a problémám, hogy eddig se nagyon mondtam el neki semmi ilyesmit. A kínosabb beszégletések is kimaradtak. Nem bízom meg benne, így fogalmam sincs, hogyan reagál majd.


2011. ápr. 24. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyszerű otthon felveted a témát hogy van barátod és elmondasz róla 1-2 jó dolgot és megmondod hogy be szeretnéd mutatni neki.
2011. ápr. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy tökéletes alkalom ez, hogy rendesen elbeszélgess Anyukáddal :)

Sok szerencsét bármihez ;)

2011. ápr. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem mond neki, hogy elmész XY-nal pl. moziba, később érsz haza...biztos levágja, mi a szitu

aztán köv héten vidd haza, mondd, hogy Ő XY, aztán menjetek be a szobádba

ha elment, úgyis megkérdezi majd anyád, mi is van,....



nálunk sosem volt ilyen bemutatás, nem is szerettem volna, meg minek:)

2011. ápr. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Anya apa van egy barátom és szeretném ha megismernétek XYnak hívják ide és ide jár suliba stb stb.
2011. ápr. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Anya apa mär nem kelletek van barätom holnap mär pakolok :D
2011. júl. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!