Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lattok helyesnek? Mit mondjak az exemnek? Kezdjek uj kapcsolatot a masik fiuval?

Figyelt kérdés
Jartam egy fiuval aki 20 eves.5honapig jartunk. Jol ereztuk magunkat. Nagyon szerettuk egymast. A vegere nagyon ellapososdott a kapcsolatunk. Meguntuk egymast. Mar anynira nem ereztuk egymat jol, hogy kestunk, vagyis o kesett. Megbeszeltuk, hogy jon 4orara hozzam es jott 6ra. Mindig megbocsajtottam neki. Hat elhataroztuk, hogy szunetet tartunk. Nem hianyzott nekem se es en sem neki, ezert szakitottunk. Nem telt el egy het sem irt a messengeren. Aztan sms-t kuldott majd hivott telefonon. Nem engedte, hogy tullepjek rajta. Aztan elhivott, hogy menjek vele meginni egy uditot. En elmenetm. Ott csokoloztunk es azt mondta, hogy hianyzok neki. Es azt mondta, hogy ujra belem akar szeretni. Azota nem keresett. En igy nem tudok tullepni rajta. O nem engedi. Pedig mar van egy fiu 15 eves (velem egyidos). Nagyon rendes es ugyerzem tobbet foglalkozik velem mint az exem.. Nem tudom mit csinaljak. Nem tudom mit mondjak az exemnek, hogy hagyjon beken. Mert nem erti meg, hogy igy nem tudok tullepni rajta. Es ha o ujra akarja kezdeni miert nem ir, miert nem keres? Mar nem tudom mit csinaljak. Mar nem tudom mi lenne a jo.....es az exem mas lanyokkal beszelt messengeren,de nem ez volt a baj,hanem az volt a baj,hogy a lanyokkal beszelte,hogy mikor fog velem szakitani.Az egy dolog,hogy a legjobb haverral beszeli meg,de ne egy idegen csajjal:(
2010. dec. 13. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Használj ékezeteket, és kerüld a caps lock használatát. A hosszú szöveget tagold!
2010. dec. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz az exeddel, nem működött, most sem keres, ha nagyon kellenél, keresne.
2010. dec. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
küldd el a jo büdös francba. csak azé csinálja mer b*sza a csőrét h már nem veled van. egy szar az a gyerek.
2010. dec. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jah es meg annyit,hogy lefekudtunk...es mikor szakitottunk este irta a messengeren,hogy nem megyek hozza,hogy fekudjunk le.....nem sult le a pofajarol a bor?
2010. dec. 13. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!