Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő kell még hogy...

Mennyi idő kell még hogy felfogja, nem egy buta semmihezértő lány vagyok?

Figyelt kérdés

Párommal lassan 4 éve együtt vagyunk,gyakorlatilag nálam lakik.És időnként olyanokon csodálkozik,hogy csak pislogok.


Tudok főzni.Miattam hízott bő 20 kilót,jóltartom.Mai napig meglepődött arccal konstatálja,hogy hűdefinomat csináltam...mintha az előző napi is nem ugyanolyan finom lett volna.

T

udok vezetni.kikerülöm a kátyúkat,nem piacon vettem a jogsim.Erre amikor idegen kocsit kellett vezetnek városon keresztül,és nem tettem benne kárt,itt ujjongott nekem hogy ő milyen büszke...


2.mérnöki diplomám csinálom,ő is.Látványosan csillog a szeme,hogy meg tudom kritizálni,a beadandóját simán megcsinálom (pedig nem egy a szakunk),van logikám,és én javitom jelenleg a diplomamunkáját.(ő is segit nekem sokszor az enyémben)


Dolgozok suli mellett,nem is keveset...mégis mit kellene,rajta élősködni?


Tudok csapot szerelni,szöget beverni,bútort összerakni és egyéb őrdöngős férfimunkát..és még a körmöm se féltem,ingyen visszanő,nem műköröm...


Bónusz:anyámék Ladájában megleltem a hűtőt és kicseréltem...azt hittem ott vágja magát hanyatt...


ok,elhiszem hogy előttem csak olyan barátnői voltak,akik vagy fodrász vagy munkanélküli bölcsész aki anyucin élősködik,de lassan 4 év után már fáraszt hogy nem szokta meg hogy én a jég hátán is megélek,értek sokmindenhez,és ezzel együtt kinézetre senki nem mondaná meg hogy nem töltök napi 5 órát kozmetika/fodrász és társainál...

23/N


2011. febr. 28. 19:35
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen tényleg 1 db diploma (magyarul: oklevél) mellé fogod megszerezni a 2. db diplomádat, de ez ma már csak annyit jelent, hogy nem álltál meg a BSc-nél. Én pl. még a régi rendszerben végeztem, nekem "csak" 1 egyetemi (ötéves) diplomám van, ezért értettem automatikusan 2 szintén egyetemi diplomát a megfogalmazásodon. Ma már itt sajnos nagy a keveredés. Ha arra vagy büszke, hogy a 3 év alatt is mennyi mindent tanultál, az megint más tészta, mint a papírok száma.


Na mindegy, nem lényeg, de talán nem véletlen, hogy előjött ez a téma, mivel semmibe nem került volna egyszerű és korrekt megfogalmazást használnod. Így számomra egy kicsit megint azt sugallod, hogy valamivel a kelleténél büszkébb vagy az "achievment"-jeidre. Hallottad már azt, hogy "nagy embernek nagy az árnyéka"?

24f, az előbbi 82%-os

2011. márc. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:

nem a diplomáim számáról szólt a kérdés,ha arról szólt volna,akkor kifejtem,hogy az egyetemre 200x-ben irtakoztam be,és blabla...


ez csak egy mellékes rész volt

2011. márc. 1. 10:13
 33/37 anonim ***** válasza:
uramég!!! az a bajod, hogy megdicsér?? akkor cseréljünk.. az én barátom nem fog dicsérni az biztos, csak a rosszat fogja benned látni, bármi is van!!! Na ennek biztos örülnél...
2011. márc. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
nem az én hibám,hogy egy bunkó paraszttal jöttél össze...
2011. márc. 1. 12:15
 35/37 anonim ***** válasza:

de az a Te hibád, hogy rinyálsz itt, meg dicséred magad agyba fübe, egy ilyen hülyeség miatt...

örülj, hogy ennyi bajod van, ja és én nem panaszkodom, mert megismertem és már tervezem a külön költözést.

2011. márc. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:

ez a honlap kérdések feltevésére jött létre,ha nem tetszik,akkor ne olvasd,főleg ne válaszolj


boldog életem van,nem ez életem legnagyobb problémája sajnos,de attól még feltehetem ezt a kérdést,kiváncsiságból...

2011. márc. 1. 12:53
 37/37 anonim ***** válasza:

Normális ember képes megtanulni egyszerű, logikus folyamatokat - diploma nélkül is.


Szerintem az csak jó, ha az ember képes megoldani a felmerülő problémákat, kreatív. A párod valószínűleg örül annak, hogy képes vagy megoldani a felmerülő problémákat. Az lenne a legjobb, ha vele beszélnéd meg ezt (mármint azt, hogy hogyan reagál), mert mi nem ismerünk titeket, nem látjuk a szituációt.

2011. márc. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!